Kadrolu Kamu İşçisi Memur ve Emekliye Vakıfbank Kredisi

Vakıfbank kadrolu kamu işçisi, memur ve emeklilere cazip koşullarla kredi kullandırıyor. Krediden kamu personeli olarak çalışan kadrolu işçiler, memurlar ve tüm emekliler yararlanıyor. SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri kampanyadan yararlanabiliyor.

Kamu personeli işi ve memurlarla tüm emeklilerin katılabildiği kredi kampanyasında aylık faiz oranı % 1.21’den başlıyor. Kullanılacak kredi tutarının % 0.5’i kadar kredi tahsis ücreti ödeyenler % 1.21 faiz oranından yararlanıyorlar. Kredi tahsis ücreti ödemeden kredi kullanmak isteyenlere % 1.29 faiz oranı uygulanıyor.

Vakıflar Bankası’nın kamu personeline ve emekliye yönelik kredi kampanyasında başvuru yapılabilecek üst limit 70.000 TL olarak açıklandı. Kredinin vadesi 36 ay. Cep telefonundan kredi başvurusu yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms göndermek yeterli oluyor.

Vakıfbank’ın bir diğer kredi kampanyası olan Ramazan Bayramı Kredisi için de fırsat devam ediyor. Geleneksel Bayram Kredisi olarak tanıtılan kampanyada 36 ay taksitle 50.000 TL’ye kadar kredi kullandırılıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Kadrolu Kamu İşçisi Memur ve Emekliye Vakıfbank Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Bonus Yılbaşı Kampanyası 45 TL Bonus Kazanma Fırsatı

31 Aralık tarihine kadar yapılacak Bonus Kart harcamaları kazandırıyor. Yeni yıl öncesi Noel Baba yerine Bonus Kart toplamda 45 TL...

CEPTETEB Ayağınıza Gelen Masrafsız Bayram Kredisi

CEPTETEB'in tüm müşterilerine sunduğu özel ihtiyaç kredisi, ihtiyaç duyulduğu anda en hızlı şekilde yanınıza, deyim yerindeyse ayağınıza kadar geliyor. Yerinizden...

Kapat