Kadrolu Kamu İşçisi Memur ve Emekliye Vakıfbank Kredisi

Vakıfbank kadrolu kamu işçisi, memur ve emeklilere cazip koşullarla kredi kullandırıyor. Krediden kamu personeli olarak çalışan kadrolu işçiler, memurlar ve tüm emekliler yararlanıyor. SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri kampanyadan yararlanabiliyor.

Kamu personeli işi ve memurlarla tüm emeklilerin katılabildiği kredi kampanyasında aylık faiz oranı % 1.21’den başlıyor. Kullanılacak kredi tutarının % 0.5’i kadar kredi tahsis ücreti ödeyenler % 1.21 faiz oranından yararlanıyorlar. Kredi tahsis ücreti ödemeden kredi kullanmak isteyenlere % 1.29 faiz oranı uygulanıyor.

Vakıflar Bankası’nın kamu personeline ve emekliye yönelik kredi kampanyasında başvuru yapılabilecek üst limit 70.000 TL olarak açıklandı. Kredinin vadesi 36 ay. Cep telefonundan kredi başvurusu yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms göndermek yeterli oluyor.

Vakıfbank’ın bir diğer kredi kampanyası olan Ramazan Bayramı Kredisi için de fırsat devam ediyor. Geleneksel Bayram Kredisi olarak tanıtılan kampanyada 36 ay taksitle 50.000 TL’ye kadar kredi kullandırılıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Kadrolu Kamu İşçisi Memur ve Emekliye Vakıfbank Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Emekliler, Bayram Öncesi 4 Müjdenin Sonucunu Bekliyor

Ramazan Bayramı yaklaşırken emekliler için de heyecanlı bekleyiş had safhaya çıktı. Aylardır bayram öncesi için sözü verilen müjdelerin hepsinin sonuca...

Garanti Bankası 1.25 Düşük Faizli 2016 Yaz Kredisi

Garanti Bankası'nın merakla beklenen Yaz Kredisi kampanyası başladı. Garanti Bankası'nın tüm müşterilerinin kolayca başvuru yapabildiği yaz kampanyasında aylık % 1.25'ten...

Kapat