KATIL yaz 4477’ye gönder HSBC Advantage 50 TL NakitPuan

HSBC Advantage kredi kartı 50 TL NakitPuan hediye kazanma fırsatı sunuyor. 15 Şubat 2016 tarihine kadar sürecek kampanyada alışverişler kazandırıyor. HSBC Advantage ile taksitle yapılacak en az 150 Liralık üç alışveriş 50 TL NakitPuan getiriyor.

15 Şubat’a kadar HSBC Advantage üye işyerlerinden yapılan taksitli alışverişlerle 50 Lira değerinde NakitPuan kazanılıyor. 50 TL NakitPuan kazanmak için 3 defa, en az 150 TL’lik taksitli alışveriş yapmak yeterli oluyor.

Kampanya 14 Ocak tarihinde başladı. Kampanyaya katılmak için hemen KATIL yazıp, 4477’ye göndermek gerekiyor. Alışverişlerin HSBC Advantage üye işyerlerinde tek seferde taksitli olarak 3 adet en az 150 TL ve üzeri tutarlarda yapılması gerekli. Kampanyaya sadece bireysel müşteriler katılabiliyor. Kampanyaya katılım mesajının 15 Şubat’tan önce gönderilmesi gerekiyor. Aynı gün aynı iş yerinde yapılan alışverişlerden sadece biri geçerli sayılıyor. Ek kartla yapılan harcamalar asıl karta eklenerek kazandırıyor.

Kazanılan NakitPuanlar 18 Şubat’ta HSBC Advantage kartlara yüklenecek ve kullanılmayan NakitPuanlar 1 Mart’ta geri alınacak.

Tags : ,

0 thoughts on “KATIL yaz 4477’ye gönder HSBC Advantage 50 TL NakitPuan”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Yapı Kredi – Cepten ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi Bankası'nda hesabı olanların ihtiyaç duyduğu kredi hemen o anda cep telefonundan veya internetten imdadına yetişiyor. Şubeye bile gitmesine...

Kredi ve Mevduat Faizleri Son 9 Yılın Zirvesini Gördü

Türkiye'de kredi ve mevduat faizlerindeki yükseliş yeni yılda da devam ediyor. 2918 Şubat eyğ itibarıyla faizler 9 yılın en yüksek...

Kapat