Kısa Süreliğine Kredi Tahsis Ücreti Olmayan Kredi Finansbank’ta

1 Nisan şakası değil. Finansbank kısa süreliğine kredi tahsis ücreti almadan kredi veriyor. 1 Nisan, 2 Nisan ve 3 Nisan tarihlerinde Finansbank’tan Online Kredi başvurusu yapanlardan kredi tahsis ücreti alınmıyor. Finansbank Online Kredi’ye İnternet veya Cep Şubesi’nden başvuru yapılabiliyor.

Finansbank’ın kısa süreliğine kredi tahsis ücretsiz kredisi Online Kredi için uygulana faiz oranı aylık % 1.44. En az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL için Online Kredi başvurusu yapılabiliyor. Onaylanan kredi başvurusunun ardından 7 gün içinde kredinin kullanılması gerekiyor.

Finansbank İnternet ve Cep Şubesi sağladığı diğer avantajların yanısıra ihtiyaç kredilerinde de pratiklik, hız ve uygun maliyet yönünden dikkat çekiyor. Online Kredi’ye başvuru yapanlar kısa sürede kredilerine ulaşmakla kalmıyor, düşük faiz oranı ve kredi maliyetlerinden de yararlanmış oluyorlar. Online Kredi başvurusu Finansbank İnternet ve Cep şubelerinden yapılabiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Kısa Süreliğine Kredi Tahsis Ücreti Olmayan Kredi Finansbank’ta”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekli maaşlarına 3 zam birden geliyor

Bu yıl içerisinde emekli olacaklar için 3 zam birden gelecek. Hesaplanan çıplak maaşa önce ocaktaki yüzde 3.86 zam verilecek. Buna...

Finansbank Günde 9 TL Taksitle 7500 TL İhtiyaç Kredisi

7.500 TL bu devirde çok büyük bir para değil ama insanlık hali bu, bazen küçük miktarlarda da olsa nakde sıkıştığımız...

Kapat