Kısa Süreliğine Kredi Tahsis Ücreti Olmayan Kredi Finansbank’ta

1 Nisan şakası değil. Finansbank kısa süreliğine kredi tahsis ücreti almadan kredi veriyor. 1 Nisan, 2 Nisan ve 3 Nisan tarihlerinde Finansbank’tan Online Kredi başvurusu yapanlardan kredi tahsis ücreti alınmıyor. Finansbank Online Kredi’ye İnternet veya Cep Şubesi’nden başvuru yapılabiliyor.

Finansbank’ın kısa süreliğine kredi tahsis ücretsiz kredisi Online Kredi için uygulana faiz oranı aylık % 1.44. En az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL için Online Kredi başvurusu yapılabiliyor. Onaylanan kredi başvurusunun ardından 7 gün içinde kredinin kullanılması gerekiyor.

Finansbank İnternet ve Cep Şubesi sağladığı diğer avantajların yanısıra ihtiyaç kredilerinde de pratiklik, hız ve uygun maliyet yönünden dikkat çekiyor. Online Kredi’ye başvuru yapanlar kısa sürede kredilerine ulaşmakla kalmıyor, düşük faiz oranı ve kredi maliyetlerinden de yararlanmış oluyorlar. Online Kredi başvurusu Finansbank İnternet ve Cep şubelerinden yapılabiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Kısa Süreliğine Kredi Tahsis Ücreti Olmayan Kredi Finansbank’ta”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emeklinin banka promosyonu yalan oldu

Aylardır banka promosyonu hayali kuran emeklilerin rüyası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu'nun yaptığı açıklamalarla...

Yarın Pazartesi Günü Bankalarda Kar Tatili Olacak mı?

Kış mevsiminin şiddetini göstermesiyle birlikte Türkiye'nin her yeri kar ve buza teslim oldu. Kar yağışının en şiddetli görüldüğü şehirlerin başında...

Kapat