Kısa Süreliğine Kredi Tahsis Ücreti Olmayan Kredi Finansbank’ta

1 Nisan şakası değil. Finansbank kısa süreliğine kredi tahsis ücreti almadan kredi veriyor. 1 Nisan, 2 Nisan ve 3 Nisan tarihlerinde Finansbank’tan Online Kredi başvurusu yapanlardan kredi tahsis ücreti alınmıyor. Finansbank Online Kredi’ye İnternet veya Cep Şubesi’nden başvuru yapılabiliyor.

Finansbank’ın kısa süreliğine kredi tahsis ücretsiz kredisi Online Kredi için uygulana faiz oranı aylık % 1.44. En az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL için Online Kredi başvurusu yapılabiliyor. Onaylanan kredi başvurusunun ardından 7 gün içinde kredinin kullanılması gerekiyor.

Finansbank İnternet ve Cep Şubesi sağladığı diğer avantajların yanısıra ihtiyaç kredilerinde de pratiklik, hız ve uygun maliyet yönünden dikkat çekiyor. Online Kredi’ye başvuru yapanlar kısa sürede kredilerine ulaşmakla kalmıyor, düşük faiz oranı ve kredi maliyetlerinden de yararlanmış oluyorlar. Online Kredi başvurusu Finansbank İnternet ve Cep şubelerinden yapılabiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Kısa Süreliğine Kredi Tahsis Ücreti Olmayan Kredi Finansbank’ta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
9 günlük bayram tatilinde bankalar hangi gün açık?

12 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı nedeniyle kamu personeline verilen 9 günlük tatile cuma akşamından itibaren giriyoruz. Bu...

TEB 2016 Yeni Yıla Özel Masrafsız Yılbaşı Kredisi

İhtiyaç kredisi kullananların gözde bankası TEB'in 2016 Yeni Yıla Özel Yılbaşı Kredisi Kampanyası, cazip faiz oranları ve her bütçeye uygun...

Kapat