KrediGO QNB Finansbank’tan Yeni Kredi Alma Yöntemi

Değişen teknolojiyi yakından takip eden QNB Finansbank nakit ihtiyaçları için hızlı bir kredi alma seçeneği sunuyor: KrediGO. QNB Finansbak’ın cep telefonu üzerinden indirip kullanabileceğiniz uygulaması KrediGO ile kredinizi anında alabilirsiniz. KrediGO ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak çok kolay.

KrediGO uygulamasını kullanmak için Finansbank müşterisi olmak gerekmiyor. Hangi banka müşterisi olursanız olun, QNB Finansbank’ın KrediGO uygulamasını kullanabilirsiniz. Cep telefonuna indirilen uygulama üzerinden kolayca ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak mümkün.

KrediGO üzerinden kredi başvurusunu yapanlar onay aldıktan sonra onaylanan kredilerini hemen ÖNB Finansbank hesaplarına aktarabiliyorlar. QNB Finansbank müşterisi olanlar için zaten sorun yok, çıkan kredilerini anında hesaplarına aktarabiliyorlar. QNB Finansbank müşterisi olmayanlar hemen istedikleri herhangi bir Finansbank şubesine uğrayıp açacakları hesaba aktarabiliyorlar.

KrediGO faiz oranları başvuru sahibinin kredi skoruna göre belirleniyor. 48 ay vadeli olarak kullanılabilen kredi için faiz oranı aylık % 1.09 ile 1.59 arasında değişiyor.

KrediGO uygulamasını indirenler talep ettikleri kredi tutarını belirleyerek bilgilerini doldurduktan sonra ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliyorlar.

Uygulamayı indirenler istedikleri an krediye ait bilgilere ulaşabiliyorlar, kredi başvurusunun son durumunu öğrenebiliyorlar.

KrediGO uygulamasında Kredi Hesapla fonksiyonu da var. Bu fonksiyon ile talep edilen tutar ve taksit sayısıyla ilgili hesaplama yapmak mümkün oluyor. Böylece kullanılacak kredinin aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarını hesaplamak kolaylaşıyor.

Uygulamanın içinde sorularınıza yanıt bulabileceğiniz Kredi Doktorum fonksiyonu da yer alıyor. KrediGO Danışmanı ile destek almak mümkün oluyor.

Tags :

0 thoughts on “KrediGO QNB Finansbank’tan Yeni Kredi Alma Yöntemi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kredi kartında yeni dönem 1 Ocak`ta başlıyor

Kredi kartı ile internetten alışverişte yılbaşından itibaren yeni bir dönem başlıyor. 1 Ocak 2018 tarihinden sonra internetten alışveriş için müşteri...

Vakıfbank 36 Ay Vadeli Okula Hazırlık Kredisi

Vakıfbank'ın Kurban Bayramı öncesi başlattığı Bayram Kredisi büyük ilgiyle karşılandı. Bayram Kredisi müşterilerden gördüğü büyük ilgi üzerine bayram sonrası Okula...

Kapat