Kuveyt Türk Faizsiz Ek Limit Veren Banka Kartı

Kuveyt Türk Faizsiz Ek Limit Veren Banka Kartı

Kuveyt Türk’ün müşterilerine sunduğu yeni banka kartı, alışveriş sırasında önemli kolaylıklar sağlıyor. Alışverişte vadesiz hesaptaki bakiyeyi kullanıyor veya bu bakiyenin yetersiz kaldığı durumularda karta tanımlanan faizsiz ek limiti devreye sokuyor. Böylece alışverişin faizsiz şekilde devamını sağlıyor.

Kuveyt Türk’ün “Altın Kalpli Kart” adını verdiği özel banka kartı, bankanın tüm ATM’lerinden ve diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat kesintisiz kullanılabiliyor, işlem yapılabiliyor.

Kuveyt Türk Altın Kalpli Kart ya da kıs adıyla Altın Kart, ATM’lerde ve mağaza alışverişlerinde müşterinin vadesiz hesabına ulaşmasını sağlayan bir banka kartı olarak tanımlanabilir. Bakiyenin yetersiz kaldığı durumlarda müşteriye özel tanımlanan ek limit ile alışverişlerin yapılmasına imkan veriyor. Üstelik ek limit üzerinden yapılan işlem faizsiz gerçekleşiyor.

Ayrıca internet üzerinden de 3D Secure işlem yapabilen sitelerden alışveriş yapmak mümkün oluyor. Yapılan alışverişlerden Altın Puan kazanılıyor. Tatil için yabancı bir ülkeye gidilmesi halinde o ülkenin para birimi cinsinden çekilen döviz tutarları, ana hesaptan TL olarak düşüyor.

Müşterinin Altın Kart’ına tanımlanabilecek ek limit; 250, 500, 1.000, 1.500 veya 2.000 TL şeklinde olabiliyor. Yapılan harcamalara dair ekstre gönderimi yapılıyor. Hesap kesim tarihi ayın 1. veya 15. günü olarak seçiliyor. Son ödeme tarihinin hesap kesim tarihinden 10 gün olduğunu belirtelim.

Kuveyt Türk Altın Kart sahibi olmak için gerekli başvuru en yakın Kuveyt Türk şubesinden yapılabiliyor. Şubelerde bulunan “anında kart basım sistemi” sayesinde basıldığı için teslim ediliyor ve kullanıma açılıyor. Kart teslimi sırasında herhangi bir ücret alınmıyor.

Kuveyt Türk’ün *Senin Bankan” adlı kampanyası üzerinden alınan Altın Kart’ların faizsiz ek limit özelliğinin aktifleştirilmesi için müşterinin bağlı olduğu şubyle iletişim kurması gerektiğini unutmayın. Banka görevlileri, aktifleştirme işlemini hemen yapıyorlar.

Altın Kart ile yapılan alışverişlerden Altın Puan kazanıldığını belirtelim. Vadesiz hesaptaki bakiye kullanılarak yapılan alışverişlerden % 0.35 oranında, ek limit kullanılarak yapılan alışverişlerden ise % 0,1 oranında Altın Puan kazanılıyor. Altın Puanlar müşterinin Altın Puan Hesabında birikiyor. Altın Puan Hesabı yoksa otomatik olarak açılıyor. Altın Puan tutarı 10 TL’ye ulaştığında gram altın olarak müşterinin hesabına yansıtılıyor.

Tags : , , , , , ,

4 thoughts on “Kuveyt Türk Faizsiz Ek Limit Veren Banka Kartı”

  1. Ben ek hesap istemiyorum kendi vadesiz paramla taksit yapabiliyormuyum yapiyorsam bu nasil gerceklesiyor paranin hepsini hemen kesiyolar mi

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Bankaların SMS Kredisi Başvuru Numaraları

Bankalardan kredi kullanmak için en pratik başvuru yollarının başında genellikle SMS adıyla bilinen kısa mesaj göndermek geliyor. Kredi başvuru hatlarına...

2017 Ehliyet Pasaport Harç Ücreti Ne Kadar Olacak

2017 yılı için uygulanacak ehliyet ve pasaport harç ücretleri belli oldu. Yeni yıla girilmesine çok az bir zaman kala herkes...

Kapat