Kuzey Kıbrıs İktisatbank ATM’lerinde Kolay Para Transferi

Kuzey Kıbrıs İktisatbank ATM'lerinde Kolay Para Transferi

Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen bankalarından İktisatbank, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için KKTC geneline yayılan ATM ağını yeniledi. İktisatbank ATM’lerinden para transferleri kolayca yapılabiliyor. Zengin transfer menüleri sayesinde müşterinin kendi hesaplarınız arasında veya diğer İktisatbank müşterilerine anında para transferi işlemi gerçekleştiriliyor.

SmartCard Kredi Kartı ve Smart Banka Kartları için ayrı ayrı işlem setleri ve ekran tasarımları bulunan ATM’lerden her türlü bankacılık işlemi kolayca yapılıyor. Üstün teknolojik özelliklerle donatılmış işlem seti ile yapılan işlemlerde müşterinin limitlere takılmaması için günlük para çekme limiti 1.500 TL’ye yükseltildi.

Yalnızca havale ve virman (kendi hesaplarınız arasında transfer) ile sınırlı olmayan ATM Şube transfer menüsü kullanılarak EFT işlemi de yapılıyor. Son 20 EFT ve Kayıtlı EFT menülerini kullanarak yapılan işlemlerde, ATM şubesinde daha önce yapılan 20 EFT işlemi listeleniyor ve müşteriye sadece tutarı değiştirerek yine aynı gönderimleri tekrarlama imkanı sunuluyor. Böylece müşterinin para transferi yapmak için gerekli bilgileri aklında tutmasına veya tekrar tekrar ekranlara giriş yapmasına gerek kalmıyor.

ATM aracılığıyla Kayıtlı EFT işlemi gerçekleştirmek için tek yapılması gereken, İktisatbank İnternet Şubesinden veya şubede kayıtlı işlemi oluşturmaktan ibaret… İşlemi bir kez kaydettikten sonra ATM şube bütün detayları sizin yerinize hatırlıyor ve size sadece tutar girişini bırakıyor.

Soru – cevaplarla İktisatbank ATM Bankacılığı

ATM’leri nasıl kullanabilirim? Kartlı veya kartsız ATM’lerden işlem yapabilirsiniz. Kartlı işlemlerde SmartCard Kredi veya Banka kartınızın olması gerekiyor.

ATM’den günlük nakit çekim limiti ne kadardır? İktisatbank ATM’lerinden günlük para çekme limiti 1.500 Türk Lirasıdır.

ATM’lerden Para Yatırılıyor mu? İktisatbank internet sitesindeki Şube ve ATM’ler sayfasından para yatırma ünitesi olan ATM’ler hakkında bilgi alabilirsiniz. Para yatırma ünitesi olan ATM’lerden kolayca para yatırılabilir.

ATM’lerden kartsız işlem yapılabiliyor mu? ATM’lerden kartsız olarak kendi veya bir başkasının hesabına ve kredi kartına ödeme yapılabiliyor.

ATM’lerden yatırılan para hesaba ne zaman geçer? ATM’lerden yapmış olduğunuz para yatırma işlemi, hemen o anda hesabınıza ve SmartCard kredi kartınıza geçer.

SmartCard kredi Kartı ile vadesiz mevduat hesabımdan para çekilişi yapılabilir mi? SmartCard kredi kartınızı ATM Bankacılığı’na taktığınız zaman ekranın sağ alt kısımda ‘Mevduat İşlemleri’ seçeneğini tıklarsanız kendinize ait bireysel mevduat hesaplarınıza ulaşabilir ve para çekme işleminizi yapabilirsiniz. Kredi kartınızı kullanarak hesabınızdan para çekebilmeniz için hesap bağlatmanız gerekmiyor.

Ortak Hesap bilgilerime ATM üzerinden nasıl ulaşabilirim? Ortak hesabınız için başvuracağınız banka Kartınız ile ATM’lerden ortak hesap bilgilerinize ulaşabilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ATM cihazı, Banka Kartıma veya Kredi Kartıma el koydu, ne yapmalıyım? Mesai saatleri içerisinde ve Şube ATM’si ise Şubeye, mesai saatleri dışı ve şube dışı ATM’si ise Telefon Bankacılığı 444 4 444’e bilgi vermeniz gerekiyor.

ATM’de işlem yaparken sorun yaşarsam ne yapabilirim? ATM Bankacılığı’nda yaptığınız bütün işlemler İktisatbank garantisi altında olup, sorun yaşamanız halinde Telefon Bankacılığı 444 4 444’den her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Kuzey Kıbrıs İktisatbank ATM’lerinde Kolay Para Transferi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti 2016 Ramazan Bayramı Kredisi 450 Taksitle 12000 TL

Garanti Bankası'nın 2016 Ramazan Bayramı Kredisi kampanyası cazip fırsatlarla başladı. Uzun bayram tatili boyunca elinde nakit olmasını isteyen Garanti müşterilerini...

72 ay yapılandırmada banka yüksek faiz çıkartırsa ne yapmalı?

Kredi ve kredi kartı borcu yapılandırması ülkenin her yanında başladı. Pazarlık sırasında bankanın yüksek faiz çıkartılması durumunda vatandaşın hangi yolu...

Kapat