Maaş Müşterilerine Avantajlı Kredi Denizbank Web’de Kredi

Denizbank tüm maaş müşterilerine özel avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Kredi 36 aya varan vadelerle kullanılabiliyor. Maaş müşterilerine özel İhtiyaç Kredisi Denizbank’ta kullanıcılarını bekliyor.

Maaş müşterilerine özel krediye şubeye gitmeden Denizbank web sitesi üzerinden başvuru yapılabiliyor. Sitede yer alan Hemen Başvur linkine tıklayarak kredi başvurusu yapmak mümkün. Denizbank’ın maaş müşterilerine özel cazip faiz oranlarına sahip Web’de Kredisi 55.000 TL’ye kadar kullanılabiliyor. Yüksek kredi limiti ve 36 aya varan taksitlerle kullanılan kredide faiz oranları % 1.48 ile % 1.53 arasında değişiyor. Maaş müşterilerine özel kredi tahsis ücreti binde 0.5 olarak uygulanıyor. Kredinin yıllık maliyeti % 25 – 26 aralığında değişiklik gösteriyor. 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullananlar aylık 382 TL taksit ödüyorlar.

Kredi başvurusunun ardından krediyi kullanmak için Denizbank şubelerine giderken sadece nüfus cüzdanını götürmek yeterli oluyor. Denizbank’a yapılan kredi başvuruları kısa zamanda sonuçlandırılıyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Maaş Müşterilerine Avantajlı Kredi Denizbank Web’de Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
KrediGO QNB Finansbank’tan Yeni Kredi Alma Yöntemi

Değişen teknolojiyi yakından takip eden QNB Finansbank nakit ihtiyaçları için hızlı bir kredi alma seçeneği sunuyor: KrediGO. QNB Finansbak'ın cep...

Ayda 541 TL’ye 15.000 TL İhtiyaç Krediniz Akbank’ta

Akbank'ın tüm müşterileri için hazırladığı Kredim akbank'ta kampanyası, avantajlı faiz oranı, hızlı başvuru süreci ve kolay kullanım imkanıyla geniş ilgi...

Kapat