Maaş Müşterilerine Avantajlı Kredi Denizbank Web’de Kredi

Denizbank tüm maaş müşterilerine özel avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Kredi 36 aya varan vadelerle kullanılabiliyor. Maaş müşterilerine özel İhtiyaç Kredisi Denizbank’ta kullanıcılarını bekliyor.

Maaş müşterilerine özel krediye şubeye gitmeden Denizbank web sitesi üzerinden başvuru yapılabiliyor. Sitede yer alan Hemen Başvur linkine tıklayarak kredi başvurusu yapmak mümkün. Denizbank’ın maaş müşterilerine özel cazip faiz oranlarına sahip Web’de Kredisi 55.000 TL’ye kadar kullanılabiliyor. Yüksek kredi limiti ve 36 aya varan taksitlerle kullanılan kredide faiz oranları % 1.48 ile % 1.53 arasında değişiyor. Maaş müşterilerine özel kredi tahsis ücreti binde 0.5 olarak uygulanıyor. Kredinin yıllık maliyeti % 25 – 26 aralığında değişiklik gösteriyor. 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullananlar aylık 382 TL taksit ödüyorlar.

Kredi başvurusunun ardından krediyi kullanmak için Denizbank şubelerine giderken sadece nüfus cüzdanını götürmek yeterli oluyor. Denizbank’a yapılan kredi başvuruları kısa zamanda sonuçlandırılıyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Maaş Müşterilerine Avantajlı Kredi Denizbank Web’de Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Konut fiyatları geçen yıla göre yüzde 10 arttı

Türkiye genelinde konut fiyatlarının mayıs ayında bir önceki aya göre yüzde 1,07, geçen yılın aynı dönemine göre de yüzde 9,96...

Kış Gelmeden Masrafsız Kış Kredisi Fırsatı Garanti’den

Kasım ayının son haftasına geldiğimiz halde kış sezonu henüz başlamadı. Güneşli ve ılık günler devam ediyor ama kısa süre sonra...

Kapat