Maaşını PTT’den alan emeklilere TEB Jet Kredi hazır

Emekli maaşını PTT şubelerinden alan SGK emeklileri için TEB’in bir süprrizi var. Alması kolay TEB Jet Kredi, şimdi tüm PTT şubelerinde SGK emeklilerini bekliyor. TEB’in PTT şubelerinde sunduğu bu çok özel ihtiyaç kredisi için sadece nüfus cüzdanıla başvuru yapılıyor. Kredi işlemleri çok hızlı yapıldığı için daha PTT şubesinden dışarıya çıkmadan TEB Jet Kredi hemen kullanılabiliyor.

Şimdi de TEB Jet Kredi’nin özelliklerine göz atalım. Bu kredinin en az limiti 1.000 TL, en fazla limiti ise 30.000 TL… İsteyen her SGK emeklisi, bu rakamlar arasında olmak kaydıyla istediği tutarda TEB Jet Kredi çekebiliyor. Formalitelerden uzak bir kredi olduğu için SGK emeklisi evine kredisini çekmiş olarak dönüyor. Vade olarak da 3 aydan 36 ay vadeye kadar istenilen vade yapılıyor.

TEB Jet Kredi’nin bir tek sınırlaması var. Yaşı 70’in üzerinde olan emekli büyüklerimiz bu krediyi kullanamıyor. Henüz 70 yaşına varmamış emekliler için herhangi bir sorun bulunmuyor. Son olarak da kredi tahsis ücreti adı altında herhangi bir masraf alınmadığını, TEB Jet Kredi’nin masrafsız bir ihtiyaç kredisi olduğunu belirtelim.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Maaşını PTT’den alan emeklilere TEB Jet Kredi hazır”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ICBC Bank Yüzde 1.15 Faizli Teminatsız Hesaplı Kredi

ICBC Bank, Türkiye'de faaliyet izni aldıktan sonra şube ağını ülke genelinde hızla yaygınlaştırıyor. Başlangıçta yalnızca üç büyük kentte şubesi varken...

Dolar’ın Bir Sonraki Hedefi 3.18 TL mi?

Yeni yılla birlikte hareketlenen ve her gün kademe kademe yükselen Amerikan Doları, 6 Ocak Çarşamba sabahı erken saatlerde 3 TL'yi...

Kapat