Maaşını PTT’den Alan Emekliye TEB Jet Kredi – Tahsis Ücreti Yok

SGK emekli maaşlarını PTT aracılığıyla alanlar TEB’den çok özel bir kredi kullanabiliyorlar: Jet Kredi. Sadece nüfus cüzdanılya kullanılan ve PTT şubesinden çıkmadan sonuçlanan TEB Jet Kredi’de dosya masrafı ya da kredi kullandırım ücreti gibi isimler altında herhangi bir masraf alınmıyor. TEB Jet Kredi, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı alan emekliler için birebir.

TEB Jet Kredi başvurusu sadece nüfus cüzdanı ile yapılıyor. Başvuru PTT işyerinden çıkmadan sonuçlandırılıyor. Maaşlarını SGK’dan alan tüm emekliler TEB Jet Kredi kullanabiliyor.

TEB Jet Kredi 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kullanılabiliyor. Kredinin vadesi 3 ay ile 36 ay arasında tercih edilebiliyor. 70 yaşına kadar tüm emekliler krediden faydalanabiliyor. PTT’den TEB Jet Kredi kullananlar kredi tahsis ücreti ödemiyorlar.

TEB Jet Kredi kullanmak için emekli maaşını PTT’den alıyor olmak ve nüfus cüzdanıyla PTT işyerine uğramak yeterli oluyor. PTT işyerlerinden bulunan TEB standlarından ya da PTT gişelerinden bilgi alınabiliyor. EMekliler için pratik ve hızlı bir kredi seçeneği olan TEB Jet Kredi, PTT’nin bankalarla olan işbirliğinin sonuçlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. TEB şubesi bulunmayan yerlerde de PTT’den Jet Kredi başvurusu yapılabiliyor. Kredi geri ödemeleri de yine PTT işyerlerine yapılıyor ya da otomatik olarak emekli maaşının bağlı bulunduğu vadesiz hesaptan çekiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Maaşını PTT’den Alan Emekliye TEB Jet Kredi – Tahsis Ücreti Yok”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Asgari Ücret Düşecek mi 2017 Zammı Ne Olur

2017 asgari ücret zammı ne kadar olacak? Asgari ücrette 2017 yılında yapılacak artışın ne kadar olacağı şimdiden merak ediliyor. Ülkemiz...

Konut Kredilerinde Çok Hızlı Artış

Türkiye'de bankalar tarafından kullandırılan konut kredileri kelimenin tam anlamıyla gaza bastı. Vatandaşın kullandığı konut kredilerinin diğer bireysel kredile türlerine oranla...

Kapat