Nakit İhtiyacı İçin Denizbank 48 Ay Vadeli Kredi

Denizbank’tan 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Üstelik kredinin üst limiti tam 55.000 TL. Denizbank’la tanışanlar uzun vadeli krediyi uygun faiz oranlarıyla kullanıyorlar. Kredinin faiz oranı 24, 36 ve 48 aylarda yüzde 1.59 olarak uygulanıyor. 12 ay vadeli ihtiyaç kredisini yüzde 1.55 faiz oranıyla almak mümkün.

10.000 TL kredi için ne öderim? Denizbank’tan 10.000 TL kredi kullanmanız halinde 48 ay vadede aylık ödeyeceğiniz taksit 320 TL. Aynı krediyi 385 TL’lik taksitlerle 36 ayda da kapatmanız mümkün. 10.000 TL kredi için 24 aylık vadede ödemeniz gereken taksit tutarı 523 Lira. 12 ay vadeli olarak 10 Bin Lira kredi kullananlar ise ayda 937 TL geri ödeyerek kredi taksitlerini bitirebiliyorlar.

Verdiğimiz rakamlar ve oranlar Ekim 2016 tarihi için geçerli. Eylül ayının sonlarında yapılan son düzenlemeyle bireysel ihtiyaç kredilerinde taksit sayısı 48’e çıkarıldı. 48 taksitli kredi vermeye başlayan ilk bankalardan biri de Denizbank oldu.

Başvuru için ne gerekiyor?
Denizbank’tan kefilsiz ve gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Bunun yanısıra kredi başvurularında yerleşim belgesi de istenmiyor. Çok özel durumlarda banka sizden belge isteyebiliyor. Sadece TC kimlik numaranızla kredi başvurusu yapmanız mümkün. Banka şubesinden kredi başvurusu yapmak isteyenlerin yanlarına sadece nüfus cüzdanlarını alıp en yakın Denizbank şubelerine gitmesi yeterli oluyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Nakit İhtiyacı İçin Denizbank 48 Ay Vadeli Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Vakıfbank’tan Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisi

Vakıfbank, bu Kurban Bayramında hayalinizdeki otomobilinizi kapınıza getiriyor. Üstelik aylık % 1.22'den başlayan düşük faiz oranları ve 48 aya varan...

Kredi Kartı Taksitlendirme Son Durum Kaç Taksit Yapılıyor

Kredi kartı taksitlendirme konusunda iki önemli karar alındı. Bunlardan biri yapılan alışverişlerin taksitlendirmesiyle, diğeri birikmiş kart borçlarının taksitlendirmesiyle ilgili. Kredi...

Kapat