Odeabank – Günde 4 TL Taksitle Bayramda Nakit Hazır Kredisi

Odeabank’ın televizyon için hazırladığı tanıtım reklamlarında, “Bu yıl bayram Nakit Hazır kredisi aldığınız güne geliyor” denilmiş. Odeabank’ın 2016 Ramazan Bayramı öncesi için hazırladığı Nakit Hazır Kredisi kampanyasını inceleyince bunun oldukça doğru olduğunu görüüyoruz. Hayli cazip fırsatlarla donatılan kampanyadan kredi kullananların bu yıl bayramı erken yapacağını söyleyebiliriz.

Odeabank’ın Ramazan Bayramı kredi kampanyasında günde 4 TL’den başlayan cazip taksitlerle gelir belgesiz anında kredi fırsatı dikkat çekiyor. Üstelik taksitlerin çok düşük olmasına rağmen kredi tahsis ücreti de alınmıyor. Başvuru için sadece nüfus cüzdanı yeterli ve kefil de istenmiyor. Odeabank’ın sunduğu kredi fırsatlarından 75 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabiliyor.

Odeabank Bayramda Nakit Hazır kampanyasında 36 ay vadeyle 3.000 TL kredi kullanılması halinde aylık % 1.29 cazip faiz oranı geçerli oluyor. Bu tutarda kredinin geri ödemesi ise ayda 109 TL taksitlerle yapılabiliyor ki, bu rakam günde 4 TL’nin de altında bir ödemeye denk geliyor.

Odeabank kampanyasında 7.000 TL kredi kullananlar da 36 ay vade için % 1.29 faiz oranından yararlanıyor. 7.000 TL kredi kullanmayı tercih edenlerin ödemesi gereken aylık taksit miktarının 255 TL olduğunu görüyoruz. Ancak bu faiz oranının kredi notu yüksek olan müşteriler için olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Kredi notu daha düşük olanlara ise aylık % 1.39, % 1.49 ve % 1.89 gibi faiz oranları teklif ediliyor. Kredi notunuzun ne kadar olduğunu önceden öğrenip Odeabank şubelerine gitmenizi öneriyoruz.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Odeabank – Günde 4 TL Taksitle Bayramda Nakit Hazır Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Emekliye önce banka promosyonu sonra zam geliyor

11 milyona yakın emeklinin, uzun süreden beri heyecanla beklediği banka promosyonuna Kurban Bayramı sonrası kavuşacağı müjdesi geldi. Banka temsilcileri ile...

Yapı Kredi 48 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi

Yapı Kredi Bankası'nın her sonbaharda müşterilerine sunduğu Sonbahar Kredisi kampanyası başladı. Yapı Kredi'nin Sonbahar Kredisi kampanyasında bu yıl her bütçeye...

Kapat