Odeabank Masrafsız Düşük Faizli Nakit Hazır Kredisi

Odeabank’ın “Herkesin Değil Sizin Krediniz Odeabank’ta!” sloganıyla başlattığı Nakit Hazır Kredi Kampanyası Mart ayında da hız kesmeden devam ediyor. Ödemelerini düzenli yapan müşteriler için hazırlanan özel kampanyada % 1.45’ten başlayan faiz oranları uygulanıyor. Üstelik Odeabank Nakit Hazır kampanyasında kredi taksis ücreti de istenmiyor.

Odeabank’ın bu kampanyası sadece ödemelerini düzenli yapan müşterilere açık… Bunu belirlemek için de bankanın kullandığı Kredi Kayıt Bürosu G3 kredi notuna üzerinden değerlendirme yapılıyor. kredi notu 1.200’e kadar olan başvurularda tüm vade ve tutarlarda % 1,59, kredi notu 1.201-1.300 arasında olan başvurularda % 1,50, 1.301 ve üzerinde olan başvurularda % 1,45 faiz oranı uygulanıyor. Kredi notu yüksek olanlar % 1.45 avantajlı faiz oranından yararlanırken kredi notu düşük olanlar için % 1.59’a kadar yükselebiliyor.

Kredi tahsis ücretinin alınmadığı masrafsız Odeabank kampanyasında 5.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini % 1.45 faiz ile kullananlar ayda sadece 188 TL taksit ödemesi yapıyorlar. Aylık % 1.50 faiz ile kullananların ayda 190 TL, aylık % 1.49 faiz ile kullananların ise ayda 193 TL taksit ödemesi yeterli oluyor. Bu tutarların 5.000 TL ihtiyaç kredisinin 36 ay vade için kullanılması halinde geçerli olduğunu belirtelim.

Odeabank Nakit Hazır kredi kampanyasına cep telefonuyla başvuru yapmak için NAKİT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasının 8444’e SMS ile gönderilmesi gerekiyor. Odeabank kredi işlemlerinden 75 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabiliyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Odeabank Masrafsız Düşük Faizli Nakit Hazır Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Akbank 10000 TL Kredi Aylık Taksit Ne Kadar Olur

Akbank'tan 10.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık ne kadar taksit ödenir? Akbank'tan kredi kullananlar değişik tutar ve vadeler için değişik...

Yapılandırma Faiz Oranları Düştü mü? Kaçtan Yapılıyor?

Banka kredi borçları için 72 ay yapılandırma uygulaması geçen ay başlamıştı. Bankalara giden vatandaşlar ilk günlerde yüksek oranlı faiz talepleriyle...

Kapat