Odeabank Nakit Hazır Günde 10 TL’ye 10000 Lira Kredi

2017 yılına girmemize sayılı günler kala en güzel yeni yıl kredilerinden biri Odeabank’tan geldi. Odeabank Nakit Hazır Yeni Yıl kredi kampanyasıyla günde 10 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Kredinin vadesi 48 ay.

Odeabank’ın Aralık 2016 İhtiyaç Kredisi kampanyası devam ediyor. ‘Yeni Yıl Dilekleriniz Hazırsa, Odeabank’ta Nakit Hazır!’ sloganıyla sunulan kampanyada günde 10 TL’den başlayan taksitlerle 48 ay vadeli olarak 10 Bin Lira kredi kullandırılıyor. Kredi cazip faiz oranları ve kredi kullandırım ücretiyle sunuluyor.

Kredi başvurusu çok kolay bir şekilde cep telefonundan yapılabiliyor. NAKİT yazdıktan sonra TC kimlik numarasını ekleyerek 8444’e göndermek kredi başvurusu yapmak için yeterli oluyor. Kredi başvurusunu intrnetten ve Odeabank şubelerinden de yapmak mümkün.

Odeabank’tan kredi kullanmak için sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor. 75 yaşına kadar herkes Odeabank İhtiyaç Kredisi kullanabiliyor.

Odebank’ta ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.29’dan başlıyor. Faiz oranları krediye başvuru yapanın kredi skoruna göre değişiklik gösteriyor. 10.000 TL kredi kullananlar kişisel kredi skorlarına göre 297 TL ile 336 TL arasında aylık taksit ödüyorlar. Kredinin maksimum faiz oranı yüzde 1.79. Banka tarafından yapılacak müşteri skorlaması sonucu kişiye özel olarak tespit edilen faiz oranı kredi kullanımından önce müşteriye sunuluyor. Sözkonusu oranı kabul etmeniz durumunda kredi kullanıma hazır hale geliyor.

10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda 50 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Bu konuda müşteri skoru önem taşımıyor. Kullanılacak tutara göre sabit bir kredi tahsis ücreti uygulanıyor.

10.000 TL tutarlı Yeni Yıl Kredisi kullananlar geri ödemelerini 48 ay vadede 297 TL ile 336 TL arasında aylık taksit ödüyorlar. BU da ortalama günlük 10 TL civarında bir geri ödemeye denk geliyor.

2017 yılı öncesi düzenlenen banka kredi kampanyaları arasında Odeabank’ın kredi kampanyası kolay kullanımı, hızlı başvuru süreci ve uygun kredi koşullarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Odeabank kredi başvurusu için sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Odeabank Nakit Hazır Günde 10 TL’ye 10000 Lira Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Dumankaya açıklaması: Mal varlığımıza el konulmadı

Dumankaya İnşaat, grup şirketlerinin mal varlıklarına el konulmadığını açıkladı. Dumankaya İnşaat, FETÖ / PDY'ye "himmet" adı altında finansal destek sağlandığı...

Sıkı Duruş Devam Ederse Dolar 3.50 Altına İner

Bloomberg HT kanalının sabah yayınına katılan Ekonomist Gizem Öztok Altınsaç, Merkez Bankası'nın faiz kararını değerlendirdi. Merkez Bankası'nın faizleri değiştirmeme kararıyla...

Kapat