Odeabank ‘ta Günde 8 TL Taksitlerle Gelir Belgesiz Nakit Hazır

Odeabank’ta her bütçeye uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Yeni yıla adım adım yaklaştığımız bugünlerde kredi kampanyalarına ara vermeyen Odeabank’ın yenilenen Nakit Hazır ile günde 8 TL taksitle ihtiyaç kredisi sunmaya başladı. Üstelik Nakit Hazır kampanyasında kredi fırsatları, 48 aya varan vadelerle ve gelir belgesiz sunuluyor.

Odeabank’ın Nakit Hazır kampanyasının maliyet tablosunu 8.000 TL kredi kullanımı örneğinden yola çıkarak inceleyince günde 8 TL’ye denk gelen taksitlerin özellikle dikkat çektiğini görüyoruz. 48 ay vade ile sunulan Nakit Hazır kredisinde aylık % 1.24’ten başlayan faiz oranları uygulanıyor. Kredinin geri ödemesi ise aylık 234 TL taksitlerle yapılabiliyor. Bunu gün hesabına vurduğumuzda günlük taksit ödemesinin 8 TL’nin de altına düştüğünü ortaya çıkıyor.

Odeabank Nakit Hazır kredi kampanyasına başvuru sırasında sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor. 75 yaşına kadar olan tüm Odeabank müşterileri bu kampanyadan yararlanabiliyor. Kredi tahsis ücreti olarak bir defaya mahsus sadece 40 TL alındığını da belirtelim.

Bu arada Odeabank kampanyasında bankanın “müşteri skorlaması” adını verdiği sistemin uygulandığını hatırlatmak isteriz. Odeabank’ın yapacağı müşteri skorlaması sonrasında belirlenen faiz oranı aylık % 1.24 ile % 1.79 arasında değişebiliyor. Belirlenen faiz oranı, kredi kullandırımı öncesinde müşterinin onayına sunuluyor. Nakit Hazır kampanyasında gelir belgesi istenmiyor ama değerlendirme sonucunda gelir belgesi talep edilebildiğini unutmayın.

Odeabank Nakit Hazır kampanyasına banka şubelerinin yanı sıra cep telefonu üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Cep telefonunun mesaj bölümüne NAKİT yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numarasını yazan ve 8444’e bir adet SMS yollayan herkesin başvuruları kabul ediliyor ve değerlendirmeye alınıyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Odeabank ‘ta Günde 8 TL Taksitlerle Gelir Belgesiz Nakit Hazır”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Doların yükselişini Amerikan verisi de durduramadı

Türkiye'de Amerikan Dolarının yükselişi devam ediyor. Mooody's'in not indirimiyle başlayan yükseliş trendi 3 - 7 Ekim haftası boyunca hız kesmedi....

Ohal sonrası emekliye 3 maaş avans 10 maaş kredi ne olacak?

Şimdi herkes darbe girişimini konuşuyor ama ülkemizde yaşanan başarısız darbe girişimi öncesi, emekli insanlarımızın öncelikli konusu, 3 maaş avans, 10...

Kapat