Odeabank ‘ta Günde 8 TL Taksitlerle Gelir Belgesiz Nakit Hazır

Odeabank’ta her bütçeye uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Yeni yıla adım adım yaklaştığımız bugünlerde kredi kampanyalarına ara vermeyen Odeabank’ın yenilenen Nakit Hazır ile günde 8 TL taksitle ihtiyaç kredisi sunmaya başladı. Üstelik Nakit Hazır kampanyasında kredi fırsatları, 48 aya varan vadelerle ve gelir belgesiz sunuluyor.

Odeabank’ın Nakit Hazır kampanyasının maliyet tablosunu 8.000 TL kredi kullanımı örneğinden yola çıkarak inceleyince günde 8 TL’ye denk gelen taksitlerin özellikle dikkat çektiğini görüyoruz. 48 ay vade ile sunulan Nakit Hazır kredisinde aylık % 1.24’ten başlayan faiz oranları uygulanıyor. Kredinin geri ödemesi ise aylık 234 TL taksitlerle yapılabiliyor. Bunu gün hesabına vurduğumuzda günlük taksit ödemesinin 8 TL’nin de altına düştüğünü ortaya çıkıyor.

Odeabank Nakit Hazır kredi kampanyasına başvuru sırasında sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor. 75 yaşına kadar olan tüm Odeabank müşterileri bu kampanyadan yararlanabiliyor. Kredi tahsis ücreti olarak bir defaya mahsus sadece 40 TL alındığını da belirtelim.

Bu arada Odeabank kampanyasında bankanın “müşteri skorlaması” adını verdiği sistemin uygulandığını hatırlatmak isteriz. Odeabank’ın yapacağı müşteri skorlaması sonrasında belirlenen faiz oranı aylık % 1.24 ile % 1.79 arasında değişebiliyor. Belirlenen faiz oranı, kredi kullandırımı öncesinde müşterinin onayına sunuluyor. Nakit Hazır kampanyasında gelir belgesi istenmiyor ama değerlendirme sonucunda gelir belgesi talep edilebildiğini unutmayın.

Odeabank Nakit Hazır kampanyasına banka şubelerinin yanı sıra cep telefonu üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Cep telefonunun mesaj bölümüne NAKİT yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numarasını yazan ve 8444’e bir adet SMS yollayan herkesin başvuruları kabul ediliyor ve değerlendirmeye alınıyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Odeabank ‘ta Günde 8 TL Taksitlerle Gelir Belgesiz Nakit Hazır”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti Bankası Yüzde 1.19 Faizli Yaz Kredisi

Garanti Bankası'nın her yaz mevsiminde müşterilerine sunduğu Yaz Kredisi kampanyası, bu yıl da her zaman olduğu gibi uygun faiz oranlarıyla...

Bankalarda Bayram Tatili 9 Gün Değil…

9 günlük uzun bayram tatilleri öncesinde her yıl aynı tartışma gündeme gelir. İnsanlar birbirine, "Bankalar arefe günü açık mı?", "Bayramın...

Kapat