Odeabank Yüzde 13 Faizli Oksijen Hesap ile Tanışalım

Televizyon reklamlarındaki “Beyne oksijen gitmezse ne olur?” sloganıyla dikkat çeken Odeabank Oksijen Hesap, hem paranıza hem hayatınıza artı 2 değer katan hesap sözleriyle tanımlanıyor. Oksijen Hesap’taki birikimlere artı 2 faiz uygulamasıyla % 13 faize ulaşılırken birikimlerin her gün durduğu yerde değerlenmesi fırsatı ortaya çıkıyor. Televizyon izleyicilerinin merak ettiği Odebank Oksijen Hesap ile en ince detaylarına kadar tanışalım mı?

Öncelikle şunu belirtelim: Odeabank’ta açtıracağınız Oksijen Hesap ile vadesiz kullanım tutarınızı minimum 2.000 TL olacak şekilde müşterinin kendisi belirliyor. Belirlenen bu tutarın üzerinde kalan birikimler için her gün artı % 2 faiz oranı uygulanıyor ve böylece birikimler artı 2 faiz oranıyla değerleniyor. Böylece birikimler için faiz oranı % 13’e kadar ulaşıyor.

Oksijen Hesap’ta minimum 2.000 TL vadesiz kullanım tutarı müşteri tarafından belirlendiği için bu tutara 7 gün 24 saat her an ulaşmak mümkün… Bu tutar üzerinden istenirse nakit para çekiliyor, istenirse fatura ödemeleri gerçekleştiriliyor. Böylece Oksijen Hesap ile müşteri vadelide kalırken nakit paraya da her an ulaşmanın rahatlığını yaşıyor.

Şimdi de Odeabank Oksijen Hesap faiz oranlarını gözden geçirelim. Toplam Oksijen Hesap Bakiyesi 2.000 TL ile 50.000 TL arasında olan hesaplar için % 13 faiz oranı uygulanıyor. Bu oranın içerisinde minimum artı % 2 faiz oranı da bulunuyor. 50.000 TL ile 100.000 TL arasındaki hesaplar için % 12.50 faiz oranı geçerli… Ancak 50.000 TL üzeri hesaplar için minimum artı % 2 faiz oranı uygulanmadığını belirtelim. Ayrıca 100.000 TL ile 250.000 TL arası hesaplar için % 11 faiz oranı, 250.000 TL ile 500.00 TL arası hesaplar için de % 9 faiz oranı bulunuyor. Hesabın 500.000 TL’nin üzerinde olması halinde ise % 7.50 faiz oranı var.

Odeabank Oksijen Hesap ayrıca müşterinin günlük hayatına da artı 2 değer katmayı hedefliyor. Bunlar içerisinde her ay + 2 sinema bileti hediyesi, + 2 faturanın Oksijen Hesap tarafından ödeniyor olması yer alıyor. Arkadaşlarını da Oksijen Hesap’lı yapanlar ise tam 2 yıl boyunca bankacılık işlemlerinden ücretsiz yararlanma fırsatını yakalıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Odeabank Yüzde 13 Faizli Oksijen Hesap ile Tanışalım”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
VakıfBank’tan Esnaf ve KOBİ’lere Yaz Kredisi

Vakıfbank, ülkemizdeki tüm esnaf ve KOBİ'leri 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanma...

İlk Defa Kredi Kullanacaklara 5 Öneri

İlk defa kredi başvurusunda mı bulunacaksınız? Gençsiniz ve iş hayatınıza yeni mi başladınız? Bugüne kadar hiç kredi kullanmadınız, ilk defa...

Kapat