Odeabank Yüzde 13 Faizli Oksijen Hesap ile Tanışalım

Televizyon reklamlarındaki “Beyne oksijen gitmezse ne olur?” sloganıyla dikkat çeken Odeabank Oksijen Hesap, hem paranıza hem hayatınıza artı 2 değer katan hesap sözleriyle tanımlanıyor. Oksijen Hesap’taki birikimlere artı 2 faiz uygulamasıyla % 13 faize ulaşılırken birikimlerin her gün durduğu yerde değerlenmesi fırsatı ortaya çıkıyor. Televizyon izleyicilerinin merak ettiği Odebank Oksijen Hesap ile en ince detaylarına kadar tanışalım mı?

Öncelikle şunu belirtelim: Odeabank’ta açtıracağınız Oksijen Hesap ile vadesiz kullanım tutarınızı minimum 2.000 TL olacak şekilde müşterinin kendisi belirliyor. Belirlenen bu tutarın üzerinde kalan birikimler için her gün artı % 2 faiz oranı uygulanıyor ve böylece birikimler artı 2 faiz oranıyla değerleniyor. Böylece birikimler için faiz oranı % 13’e kadar ulaşıyor.

Oksijen Hesap’ta minimum 2.000 TL vadesiz kullanım tutarı müşteri tarafından belirlendiği için bu tutara 7 gün 24 saat her an ulaşmak mümkün… Bu tutar üzerinden istenirse nakit para çekiliyor, istenirse fatura ödemeleri gerçekleştiriliyor. Böylece Oksijen Hesap ile müşteri vadelide kalırken nakit paraya da her an ulaşmanın rahatlığını yaşıyor.

Şimdi de Odeabank Oksijen Hesap faiz oranlarını gözden geçirelim. Toplam Oksijen Hesap Bakiyesi 2.000 TL ile 50.000 TL arasında olan hesaplar için % 13 faiz oranı uygulanıyor. Bu oranın içerisinde minimum artı % 2 faiz oranı da bulunuyor. 50.000 TL ile 100.000 TL arasındaki hesaplar için % 12.50 faiz oranı geçerli… Ancak 50.000 TL üzeri hesaplar için minimum artı % 2 faiz oranı uygulanmadığını belirtelim. Ayrıca 100.000 TL ile 250.000 TL arası hesaplar için % 11 faiz oranı, 250.000 TL ile 500.00 TL arası hesaplar için de % 9 faiz oranı bulunuyor. Hesabın 500.000 TL’nin üzerinde olması halinde ise % 7.50 faiz oranı var.

Odeabank Oksijen Hesap ayrıca müşterinin günlük hayatına da artı 2 değer katmayı hedefliyor. Bunlar içerisinde her ay + 2 sinema bileti hediyesi, + 2 faturanın Oksijen Hesap tarafından ödeniyor olması yer alıyor. Arkadaşlarını da Oksijen Hesap’lı yapanlar ise tam 2 yıl boyunca bankacılık işlemlerinden ücretsiz yararlanma fırsatını yakalıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Odeabank Yüzde 13 Faizli Oksijen Hesap ile Tanışalım”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Nakite Sıkışana Denizbank’tan Facebook Kredisi

Denizbank, acil ihtiyaçlar karşısında nakite sıkışanlar için Facebook üzerinden yeni bir kredi kampanyası başlattı. "Nakite mi sıkıştınız? Deniz bir tık...

48 Ay Vadeli Kredi Hangi Bankalar Veriyor?

Hükümetin verdiği son müjdeyle ihtiyaç kredisi kullanımında en uzun vade 48 aya çıktı. Şimdiye kadar en fazla 36 ay vade...

Kapat