Paraf ile Shell’de 25 TL ParafPara

Paraf ile Shell’de 25 TL ParafPara! kampanyası start aldı. Halkbank’ın popüler kredi kartı Paraf, akaryakıt alışverişlerinde kazandırıyor. Kampanya Paraf üyesi SHELL istasyonlarından yapılacak akaryakıt alışverişlerini kapsıyor. Paraf Kart Shell Kampanyası 15 Şubat ile 31 Mart 2016 tarihleri arasında devam edecek. Bu tarihler arasında Shell istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dördüncü 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması 25 TL ParafPara kazandırıyor.

Paraf Card sahipleri harcama yapmaya başlamadan önce SHELL yazıp boşluk bırakılarak kartlarının son 6 hanesini 3404’e SMS olarak gönderiyorlar. Bu işlemin ardından yapılacak akaryakıt harcamaları kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Farklı günlerde, Shell’den yapılacak dördüncü 75 TL ve üzerindeki akaryakıt harcaması 25 TL ParafPara kazandırıyor. Aynı gün yapılan harcamalardan sadece biri kampanyada değer kazanıyor.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında uygulanıyor. Bu nedenle birden fazla Paraf kart sahibi olanlar ya da dördün üzerinde harcama yapanlar toplamda en fazla 25 TL ParafPara kazanıyorlar.

25 TL ParafPara kazanımı SMS ile cep telefonuna bildiriliyor. Ayrıca ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alıyor.

Toplam 4 akaryakıt alışverişinin ardından kazanılan ParafPara ödül tutarı ertesi gün karta yükleniyor. Kazanılan ParafParanın 20 Nisan tarihine kadar yine Shell istasyonlarında yapılacak ve kazanım akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Paraf ile Shell’de 25 TL ParafPara”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bağ-Kur’luya Ziraat’ten Emekli Olma Kredisi

Emeklilik koşullarını tamamlayan ancak prim borcu olan Bağ-Kur'luya teminatsız kredi imkanı geldi. Krediyi Ziraat Bankası verecek ve emeklilik hemen gerçekleşecek....

SSK Emekli Aylığı 2017 Maaş Zammı Ne Kadar Olacak?

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Emeklileri 2017 yılının ilk altı ayı için yapılacak maaş zammını bekliyorlar. Emeklilerin bu yıl da...

Kapat