Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları Rehberi

Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları Rehberi

Türkiye’deki özel bankalar ve kamu bankaları, 2016 ramazan bayramına özel hem düşük faizli hem de ertelemeli kredi seçenekleri sunuyor. Bu yazımızda bankaların 2016 Ramazan Bayramı için hazırladığı bayram kredisi kampanyalarını bir araya topladık.

Denizbank: % 0.99 Faiz

Denizbank, bu yıl faizi % 1 seviyesinin altına indiren ilk banka oldu. 10 Temmuz’a kadar sürecek “Ramazan Paketi” kampanyası kapsamında bir adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi halinde aylık yüzde 0.99’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkânı sunuluyor. 55.000 TL’ye kadar kredi limiti, 36 aya varan vade ve 2 ay erteleme seçeneği bulunan kampanya kapsamında, kredi vadesi boyunca MobilDeniz’den sınırsız EFT ve havale gerçekleştirilebiliyor. Otomatik fatura ödeme talimatı kredi kartına bağlandığında da maksimum 45 TL olmak üzere fatura başına 15 TL kredi kartına bonus olarak yükleniyor.

Akbank: İki Bayram Arası Taksit Yok

Akbank, Ramazan Bayramı’na özel düzenlediği kampanyasıyla iki bayram arası ödemesi olmayan kredi kullandırıyor. Banka açıklamasına göre, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel ürün ve hizmetler geliştiren Akbank, bayram için de özel bir kredi sunuyor. Akbank, müşterilerine bayrama özel % 1.24 faiz oranlı kampanya ile iki bayram arası ödeme yapmama imkanı sağlıyor. Müşteriler, 30 Temmuz’a kadar kredi kullandıklarında, nakit ihtiyaçlarını karşılayıp ödemelerine Kurban Bayramı sonrası başlıyor.

Finansbank: Müşteri bazında özel faiz

Finansbank bu bayramda 3 ay ertelemeli kredi kampanyası sunuyor. 7.500 TL’lik bir kredide aylık ödemeler 297 TL’den başlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşteri özelinde değişiyor. Ayrıca Finansbank müşterileri internet ya da cep şubesinden kredi başvurusu yaptığında anında kullanılabilir.

Garanti Bankası: Ayda 450 TL taksit fırsatı

Garanti Bankası, müşterilerinin Ramazan Bayramı öncesi artan ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmesi amacıyla, cazip faiz oranlarıyla Bayram Kredisi kampanyasını başlattı. Müşteriler kampanya kapsamında, ayda 450 TL taksitle 36 ay vadeli 12.000 TL ihtiyaç kredisini, % 1,44 faiz ve sadece 60 TL dosya masrafıyla kullanabiliyor.

Buna göre 10.000 TL’lik bir kredi çekildiğinde 36 ay vadede % 1,49 faiz oranıyla aylık taksit 379,10 TL’ye denk gelirken, 12.000 TL’de bu % 1,44 faiz oranında aylık taksit ödemesi 450 TL’ye denk geliyor. 15.000 TL kredi çekiminde ise % 1,43 faiz oranında aylık taksit 562 TL olarak hesaplanıyor.

Odeabank: Günde 4 TL Taksit

Odeabank’ın bayrama özel sunduğu kampanyada günde 4 TL’den başlayan taksitlerle gelir belgesiz anında kredi sahibi oluyorsunuz. 75 yaşına kadar tüm müşterilerin faydalandığı kredide kredi tahsis ücreti alınmıyor.

En uygun faiz oranı ve ödeme seçeneklerinin müşteri skorlamasıyla belirlendiği kampanya kapsamında 36 ay taksitlendirmede 3 bin TL kredilerde aylık taksit tutarı 109 TL’den başlarken, 7.000 TL kredide aylık taksit tutarı 255 TL’den başlangıç gösteriyor.

Yapı Kredi: Şeker Gibi Kredi

Yapı Kredi, ramazan süresince nakit ihtiyaçlarını bireysel ihtiyaç kredisi kullanarak karşılamak isteyen müşterilere kredi kampanyası sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler, günde 10 TL ödeyerek 36 ay vade ile 9 bin liralık Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanabiliyor.

10 Temmuz’a kadar sürecek Worldcard Ramazan Kampanyası kapsamında ise müşteriler tüm bireysel kredi kartları ve TLcard’ları ile yapacakları ilk 100 liralık alışveriş sonrası her 100 liralık harcamaya 10 lira, toplamda ise 50 lira Worldpuan kazanacak. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla katılanlar, altıncı 100 liralık alışverişlerine ek olarak 10 lira Worldpuan ile toplamda 60 lira Worldpuan kazanıyor.

İş Bankası: Bir bayram klasiği…

Türkiye İş Bankası, “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyası ile Ramazan Bayramı yaklaşırken her türlü nakit ihtiyacı için kredi imkânı sunuyor. İş Bankası’nın açıklamasına göre, 12 Temmuz’a kadar sürecek kampanya kapsamında, tüm bireysel ihtiyaçlar için günde 6 TL taksitle 5.000 TL kredi kullanılabiliyor. Kampanyada 50.000 TL tutar ve 36 ay vadeye kadar kredi seçenekleri de bulunuyor.

Vakıfbank: Nakit mi istersiniz, araba mı?

VakıfBank, “Bayram Kredisi” ve “Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi” kampanyalarını başlattı. VakıfBank müşterileri Geleneksel Bayram Kredisi ile ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılayabiliyor. VakıfBank; kamu ve özel sektör çalışanları, emekliler ve tüm VakıfBank bireysel müşterilerine yönelik “Bayram Kredisi” ile tüm ihtiyaçları 36 ay vadeye kadar karşılama imkânı sunuyor. Uygun faiz oranlarıyla sağlanan “Geleneksel Bayram Kredisi”, aylık eşit taksitli ya da artan taksitli olarak geri ödenebiliyor.

“Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi” ise, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile sunuluyor. Ayrıca müşteriler eşit taksitli ödemelerin dışında 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli ve değişken taksitli ödeme seçeneklerini de tercih edebiliyor.

Şekerbank: İşinize Ramazan Bereketi

Şekerbank, ülkemiz ekonomisinin temel dinamiğini oluşturan esnaf ve işletmelerin Ramazan ayında ve bayram öncesinde artan finansman ihtiyaçlarını, gelenekselleştirdiği “İşinize Ramazan Bereketi” kampanyası ile karşılıyor.

“İşinize Ramazan Bereketi” ile esnaf ve işletmelere, uygun faiz oranları, 3 aya kadar ilk taksiti erteleme ve 60 aya varan vadelerle finansman imkanı sunuluyor. Kampanyada, 100.000 TL’ye kadar kredi kullanımında masraf alınmıyor. 15 Temmuz 2016’ya kadar devam edecek kampanya kapsamında, Banka’nın esnaf ve işletme sahibi müşterilerine, elektrik giderleri için Zorlu Elektrik’ten yüzde 13’e varan oranda indirim de sunuluyor.

TEB: İti cazip seçenek

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ramazan süresince akraba ziyaretleri, bayram alışverişi ve bayram tatili hazırlıkları için nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterileri için iki farklı ihtiyaç kredisi seçeneği sundu.

“3.000 TL Kampanyası” ile 3.000 TL’ye kadar 12 ay vade, % 1.20 faizle tüketicilerin nakit ihtiyacını karşılayan TEB, 3 ay ötelemeli “Bayram Kampanyası” ile de 36 aya kadar ödeme seçenekli nakit ihtiyaçlarında % 1.38 faiz uyguluyor. Kredi tahsis ücreti alınmayan Ramazan Bayramı’na özel sunulan ihtiyaç kredileri için kampanya 4 Temmuz’a kadar devam edecek.

Üç ay ertelemeli, 36 aya kadar vadeli olarak kredi tahsisi ücret talep etmeden Ramazan Bayramı’na özel gerçekleştirilen ihtiyaç kredilerine, TEB şubelerinden 4 Temmuz’a kadar başvurulabiliyor.

Bank Pozitif: 1 Dakikada Kredi

BankPozitif, Ramazan Bayramı’na yönelik masrafsız, komisyonsuz ve sigorta ücretsiz internet üzerinden 1 dakikada kredi olanağı sağlıyor. BankPozitif’i tercih edenler, bankanın sürekli müşterisi olsun ya da olmasın kredi taleplerinin kesin sonucunu anında öğrenebilecek.

Bank Pozitif Ramazan Bayramı kredisinde yüzde 1,39’luk faiz oranları uygulanıyor. 3 bin TL’den başlayan bu kredilerinizi 50 bin TL’ye kadar alabiliyorsunuz. Ayrıca kredinizi ertelemeli taksitler halinde de ödeyebilirsiniz. 3 aydan başlayan vade oranları kredi imkanları dahilinde 36 aya kadar çıkabiliyor.

Burgan Bank: 3 Ay Ertelemeli

Burgan Bank, günde 32 TL’den başlayan ve 3 ay erteleme imkanı sunan maksimum 24 aya kadar kullanılabilecek ‘Bayram Kredisi’ fırsatı sunuyor. Burgan Bank, Ramazan Bayramı’na özel uygun faiz oranlarına sahip 20 bin TL’ye kadar kullanabilecek bayram kredisi kampanyası başlattı. Burgan Bank müşterileri, günde 32 TL’den başlayarak Bayram Kredisi’nin ilk ödemesine dilerse Eylül ayında yapabilecek.

Tags : , , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları Rehberi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekliye Promosyon En Az 450 TL 1 Ay İçinde Hesaba Yatacak

11 milyonu aşkın emeklinin aylardır haber almaya çalıştığı emekli maaşı promosyonunun akibeti belli oldu. Emekli maaşı banka promosyonu 2017'ye girilmeden...

2010 Nostaljisi: 1 Dolar = 1 TL Olur mu?

Doların TL karşısında rekor üstüne rekor kırdığı, tarihi zirvesini her gün yenilediği bugünlerde biraz nostalji yapalım istedik. Gazete arşivlerini karıştırırken...

Kapat