Şekerbank’ın Sunduğu 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri

Türkiye’nin en köklü bankalarından Şekerbank, toplumun farklı kesimlerindeki müşterilerine özel ihtiyaç kredisi faizleri sunuyor. Şekerbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi paketleri, öğrenim çağındaki çocukların eğitiminden kamu çalışanlarına, emekli büyüklerimizden çiftçilere kadar değişik ihtiyaçlara çözüm getiriyor. 48 ay uzun vadeler ve her kesime uygun faiz oranlarıyla donatılan Şekerbank ihtiyaç kredilerine banka şubelerinin yanı sıra SMS ve internet üzerinden de kolaylıkla ulaşılıyor.

Yepyeni Kredi

Şekerbank Yepyemi Kredi ile Anne adayları ve 2 yaşına kadar bebeği olan anneler, doğum ve doğum sonrası masraflarını avantajlı faiz oranlarıyla karşılıyor, 48 aya varan vadelerle rahat rahat ödüyor.

Çocuk Eğitim Kredisi

Bu kredi, isminden de anlaşılacağı üzere öğrenim çağında çocuğu olan ailelere yönelik… Şekerbank Çocuk Eğitim Kredisi kullananlar, çocuklarının tüm eğitim masraflarını 48 aya varan vadeler ve avantajlı faiz oranlarıyla anında karşılıyor.

PTT Kredisi

Şekerbank’ın bu kredisi, emekli maaşını PTT’den alanlara sunuluyor. 48 ay vadeli ve masrafsız olan 36.000 TL tutarındaki PTT Kredisi, tüm PTT şubelerinden kullanılabiliyor. Emekli maaşını PTT’den alan tüm emeklilerin başvuru için kimlik belgeleriyle ile birlikte PTT işyerlerine gitmesi yeterli oluyor.

SMS Kredi

Şekerbank’ta kredi kullanmak, ihtiyaç duyulduğu anda tek bir SMS yollamaya bakar dersek yanlış olmaz. İhtiyaç kredisi başvurularını şubeye gitmeden, tek bir SMS ile yapmak mümkün… Bunun için cep telefonunda Kredi boşluk TCKN yazın, 1953’e gönderiliyor, başvuru sonucu anında cebe geliyor.

Özgür Kredi

Şekerbank’ta Özgür Kredi tarifesini kullananlar, müşteriye özel bankacılık hizmetlerinden avantajlı ücretlerle yararlanıyor, 30.000 TL’ye kadar kredi uygun faiz oranlarıyla anında kullanılıyor.

Profesyonellere Özel Kredi

Şekerbank’ın profesyonel meslek gruplarına yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi paketinden doktor, diş hekimi, avukat, hakim, savcı, pilot, yardımcı pilot, noter müşteriler, uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle yararlanabiliyor.

Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Şekerbank’ta kamu çalışanlarına yönelik hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyaları da dikkat çekiyor. 48 aya kadar vadeli ve uygun faizli kredilere başvuru için kamu çalışanlarının devlet kurumlarında çalışmakta olduğuna dair bir maaş bordrosu getirmesi yeterli oluyor.

Borç Transferi Kredisi

Diğer bankalara bireysel kredi, kredi kartı veya kredili mevduat hesabı borcu olan herkes, bunları Şekerbank Borç Transferi Kredisi ile kapatarak sadece Şekerbank’a borçlanmak suretiyle ödemelerini rahatlıkla yapabiliyor. Şekerank Borç Transferi Kredisi kullananlara 48 aya kadar uzanan vade avantajı ve uygun faiz oranları sunuluyor.

Bireysel Finansman Kredisi

Yüksek tutarlı tüm bireysel ihtiyaçlar için Şekerbank’tan konut ipotekli kredi de alınabiliyor ve avantajlı ödeme koşulları sağlayan bu krediye Bireysel finansman Kredisi adı veriliyor. Türk Lirası olarak kullanılan bu kredinin teminatı olarak başvuru sahibi adına kayıtlı konutun ipoteği alınıyor. Teminata alınan konutun ekspertiz değerinin % 50’sine kadar kredi kullanılabiliyor.

0 thoughts on “Şekerbank’ın Sunduğu 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Hangi memur emeklisi ne kadar ilave ikramiye alacak?

Anayasa Mahkemesi, Emekli Sandığı Kanunu'nun, "emekli ikramiyesinin hesabında 30 fiili hizmet yılından fazla sürelerin dikkate alınmayacağına" ilişkin hükmünü geçtiğimiz günlerde...

Çalışmayan Esnafa İstirahat Parası Nasıl Alınır?

Hükümetin yaptığı son düzenlemelerle çalışmayan esnafa istirahat parası ödenmesi gündeme geldi. Bundan böyle iş kazası veya meslek hastalığından dolayı çalışmayan...

Kapat