Şekerbank’tan Esnafa Ramazan Bereketi Kredisi

Şekerbank, ülkemizdeki tüm esnaf ve küçük işletmeler için “İşinize Ramazan Bereketi” Kredisi kampanyası başlattı. Yıllardan beri esnafa yönelik kampanyalarıyla tanınan Şekerbank, bu yeni kampanyasıyla ekonominin temel direğini oluşturan esnaf ve küçük eşletmelere desteğini bu yıl da sürdürdü.

Şekerbank’ın yıllardır geleneksel hale gelen kampanyasında esnafın rümazan ayında artan finansman ihtiyacı ön plana alınıyor ve gerekli destek de uygun faiz ve vade koşullarıyla sunuluyor.

Şekerbank kampanyasından yararlanan esnaf ve küçük işletme sahiplerine, 6 ile 12 ay arası vadelerde aylık % 1.44 faiz oranı teklif ediliyor. Vadenin 13 ile 36 ay arasında olması halinde faiz oranı aylık % 1.45 olurken 37 ile 60 ay arasındaki vadelerde ise aylık % 1.49 faiz oranı uygulanıyor.

100.000 TL’ye kadar kredi talepleri için kredi tahsis ücreti alınmayan kampanyada ayrıca isteyenler için 3 aya kadar taksit erteleme fırsatı da bulunuyor. Kampanyadan yararlanabilmek için Ramazan Bereketi Hesaplı Paket sahibi olma koşulu arandığını da belirtelim.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Şekerbank’tan Esnafa Ramazan Bereketi Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Vakıfbank 2016 Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil Kredisi

2016 yılına girmek üzere olduğumuz bugünlerde yeni yıla 0 kilometre yepyeni bir otomobille girme hayali kuranları Vakıfbank'ta inanılmaz fırsatlar bekliyor....

Fibabanka 48 Ay Vadeli 10 Numara Bayram Kredisi

Yaklaşan Ramazan Bayramı'nın keyfini sevdikleriyle birlikte doyasıya yaşamak, bayram günlerinin tadını gündelik ihtiyaçları dert etmeden çıkartmak isteyenlerin yardımına Fibabank koşuyor....

Kapat