Şekerbank’tan Esnafa Ramazan Bereketi Kredisi

Şekerbank, ülkemizdeki tüm esnaf ve küçük işletmeler için “İşinize Ramazan Bereketi” Kredisi kampanyası başlattı. Yıllardan beri esnafa yönelik kampanyalarıyla tanınan Şekerbank, bu yeni kampanyasıyla ekonominin temel direğini oluşturan esnaf ve küçük eşletmelere desteğini bu yıl da sürdürdü.

Şekerbank’ın yıllardır geleneksel hale gelen kampanyasında esnafın rümazan ayında artan finansman ihtiyacı ön plana alınıyor ve gerekli destek de uygun faiz ve vade koşullarıyla sunuluyor.

Şekerbank kampanyasından yararlanan esnaf ve küçük işletme sahiplerine, 6 ile 12 ay arası vadelerde aylık % 1.44 faiz oranı teklif ediliyor. Vadenin 13 ile 36 ay arasında olması halinde faiz oranı aylık % 1.45 olurken 37 ile 60 ay arasındaki vadelerde ise aylık % 1.49 faiz oranı uygulanıyor.

100.000 TL’ye kadar kredi talepleri için kredi tahsis ücreti alınmayan kampanyada ayrıca isteyenler için 3 aya kadar taksit erteleme fırsatı da bulunuyor. Kampanyadan yararlanabilmek için Ramazan Bereketi Hesaplı Paket sahibi olma koşulu arandığını da belirtelim.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Şekerbank’tan Esnafa Ramazan Bereketi Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Doların sürekli yükselişi vatandaşın borcunu artırıyor

Önce Moody's'in not indirimi, ardından ABD seçimlerinde Trump'un kazanması, doların yükselişini tetiklerken Türk Lirası üzerinde olumsuz etkiler yaptı. Türk Lirasında...

Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Türkiye'nin en gelişmiş sektörlerinin başında bankacılık ve finansın geldiğine kuşku yok. Ülkemizde faaliyet gösteren yerli ve yabancı bankaların hepsinin müşterilerine...

Kapat