TEB 3 Ay Ertelemeli, 36 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi

TEB’in Sonbahar Kredisi kampanyası, 3 ay taksit erteleme fırsatıyla başladı. “İhtiyaçlarınızı değil, ödemelerinizi erteleyin” sloganıyla başlayan TEB kampanyası, kredi tahsis ücretsiz, yani masrafsız olmasıyla da dikkat çekiyor. TEB Sonbahar Kredisi için başvuru yapanlar, 3 ay taksit erteleme fırsatının yanı sıra herhangi bir masraf ödemeden kredi kullanma avantajını yakalıyorlar.

TEB Sonbahar Kredisi kapsamında maksimum 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. 20.000 TL tutarında kredi kullanılması halinde aylık % 1.32 faiz oranı uygulanıyor ve geri ödemesi de 36 ay boyunca 733 TL taksitlerle yapılabiliyor. İsteyen müşteriler, 3 ay taksit erteleme fırsatından yararlanabiliyor.

TEB Sonbahar Kredisi için başvurunuzu TEB Şubelerinden, TEB Çağrı Merkezi’nden ve CEPTETEB İnternet Şubesi’nden yapabilirsiniz. 20.000 TL ve 36 ay vade seçenekleri için TEB şubelerindeki müşteri temsilcisiyle görüşebilir, istediğiniz vade ve kredi tutarını seçebilirsiniz.

Bu arada önemli bir hatırlatmada bulunmak isteriz. Kredi maliyet hesabını oluştururken baz aldığımız TEB internet sitesinde 48 ay vade seçeneği henüz yer almıyor. Bu nedenle 48 ay vadesiyle ilgili herhangi bir faiz oranı veremiyoruz. TEB şubesini ziyaret ettiğinizde 48 ay seçeneğinin başlayıp başlamadığını sormanızı öneriyoruz.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “TEB 3 Ay Ertelemeli, 36 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Nakite Sıkışana Denizbank’tan Facebook Kredisi

Denizbank, acil ihtiyaçlar karşısında nakite sıkışanlar için Facebook üzerinden yeni bir kredi kampanyası başlattı. "Nakite mi sıkıştınız? Deniz bir tık...

Öğretmenlere yüzde 35 indirimli tatil fırsatı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Otelciler Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı. Milli Eğitim Bakanlığı...

Kapat