TEB Ayağınıza Gelen Kredi – Dosya Masrafsız 1.15 Faizle

TEB mobil ve digital internet bankacılığında bir yeniliğe daha imza attı. TEB’in büyük ilgi gören yeni hizmeti CEPTETEB’in sunduğu ihtiyaç kredisine yerinizden kalkmaya bile gerek duymadan başvuru yapılabiliyor. TEB’liler, bu krediye Ayağınıza Gelen Kredi adını vermişler. Üstelik ne kredi başvurusu esnasında, ne de başvru onayı sonrasında kredi kullanılmak istendiğine şubeye gitmeye gerek kalmıyor. Hem kredi başvurusunu hem de kredi kullanımını internetten istendiği anda internetten yapmak mümkün…

CEPTETEB, şubesi olmayan bir bankacılık hizmeti olduğu için banka şubelerindeki personel ve kırtasiye masrafları bulunmuyor. TEB’li bankacılar da bu maliyet avantajını düşük faiz şeklinde müşteriye yansıtıyorlar. Aylık % 1.15 düşük faiz oranı bundan kaynaklanıyor. Aynı şekilde herhangi bir dosya masrafı da istenmiyor.

Düşük faiz ve sıfır dosya masrafı avantajlarının yanı sıra CEPTETEB’in sunduğu bir fırsat daha var. Müşterinin başka bir bankadan aldığı farklı bir kredi teklifi varsa, bunu CEPTETEB’in sunduğu faiz oranıyla karşılaştırabiliyor ve kredi hesaplamasına göre ödeme planı alternatiflerini de e-posta olarak TEB’e gönderebiliyor. Her TEB müşterisi, kendi kredisini hesaplayıp uygun faiz oranlarıyla ödeme planını belirledikten sonra CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvuru yapabiliyor.

Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmayanlar, TEB internet sitesi üzerinden hemen CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurabiliyorlar. Başvurun onaylandıktan sonra CEPTETEB Destek Merkezi’nden telefon geliyor ve ziyaret için uygun olduğunuz gün ve yeri öğrenip ziyareti ediyorlar.. CEPTETEB Müşteri Danışmanı, nerede ne zaman istiyorsanız oraya geliyor ve kredi İşlemlerin anında tamamlanıyor. Banka şubesine gitmeye de gerek kalmıyor.

Şu anda TEB veya CEPTETEB müşterisi olanlar ise, ziyarete gerek kalmadan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne İnternet Şubesi’nden hemen başvurau yapabiliyorlar. Kredi başvursu onaylandığında yine şubeye gitmeye gerek kalmadan istenilen anda ve istenilen yerden kredi kullanıyor. Bunun için CEPTETEB İnternet / Mobil Şube’ye giriş yapman ve kredilerden CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni seçmek yeterli oluyor.

CEBTETEB kullananlar hesapları için işletim ücreti ödemiyorlar. Bunun yanısıra mobil ve internet üzerinden yapılan ve CEPTETEB hesabı üzerinden gerçekleştirilen EFT ve havale işlemleri için herhangi bir ücret ödenmiyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “TEB Ayağınıza Gelen Kredi – Dosya Masrafsız 1.15 Faizle”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Piyasalarda doları durduracak bir hikaye aranıyor

Dolar, son birkaç haftada aniden atağa kalkarak 3.95'in üzeri banda yerleşirken piyasa uzmanları bu yükselie dur diyecek çare arayışına girdi....

Dolar bayram tatilinde neden yükseldi?

Piyasaların tatilde olduğu günlerde hareketlenen ya da rekor tazeleyen dolar, Kurban Mayramı tatilini de pas geçmedi. Bayramın ilk sabahı 3...

Kapat