TEB Bayram Öncesi Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

TEB Bayram Öncesi Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Ülkemizdeki tüm kamu ve özel bankaların bayram kredisi kampanyası düzenlediği bugünlerde TEB’in CEPTETEB üzerinden verdiği masrafsız ve düşük faizli kredi kampanyası dikkat çekiyor. CEPTETEB üyesi olan her müşterinin yararlandığı bayram öncesi kampanyasında günde sadece 6 TL’ye kadar düşen taksit ödemesi önemli avantaj sağlıyor.

CEPTETEBli olanlar, oturduğu yerden kalkmadan, banka şubesi kalabalığına karışmadan, dosya masrafı ödemeden, kefil bulma derdi olmadan avantajlı faiz oranları ile bayram kredisi kullanabiliyor. Başvurusunu cep telefonu ile yapabildiği gibi kredi kullanım aşamasını da internet ile gerçekleştiriyor. Böylece banka şubesinde zaman kaybetmek yerine zamanını sevdikleriyle beraber geçirmenin rahatlığını taşıyor.

TEB Bayram Öncesi Kredi Kampanyasından 1.000 TL ile 15.000 TL arasında istenilen tutarda kredi çekmek mümkün… “Bu bayram bana 5.000 TL kredi yeter” diyenler 36 ay vadeli kullandıkları takdirde aylık % 1.27 faiz oranıyla ayda sadece 181 TL taksit ödemesi yapıyorlar. Bu da günde sadece 6 TL taksit ödemesi anlamına geliyor.

Uzun bayram tatilinde 5.000 TL kredinin yetmeyeceğini düşünüp 10.000 TL kredi kullananların ise ayda 363 TL taksit ödemesi yapması yeterli oluyor. Faiz oranı yine aylık % 1.27 oluyor. Çıtayı biraz daha yükseltip 15.000 TL kredi kullananların aylık taksit ödemesinin 545 TL olduğunu belirtelim. Kullandığınız kredi tutarı ne kadar olursa olsun dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti alınmıyor.

CEPTETEB’in en önemli özelliğini bir kere daha vurgulayalım. Ne kredi başvurusu sürecinde, ne de başvuru onaylandıktan sonra CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kullanmak istendiğinde şubeye gitmeye gerek kalmıyor. Hem kredi başvurusu, hem de kredi kullanımı internetten kolayca yapabiliyor.

Üstelik, aldığınız farklı bir kredi teklifi varsa, bunu CEPTETEB’in sunduğu teklifle karşılaştırabilir ve yaptığınız kredi hesaplamasına göre ödeme planı alternatiflerinizi de e-mail ile gönderebilirsiniz. Kendi kredinizi ve ödeme planınızı hesaplayıp uygun faiz oranlarıyla ödeme planını belirledikten sonra CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvurabilirsiniz.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “TEB Bayram Öncesi Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
434 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 12000 TL Akbank Sonbahar Kredisi

Akbank Sonbahar Kredisi kampanyası 'Sonbahar geliyor, ihtiyaçlar artıyor' sloganıyla başladı. Kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli olarak ayda 434 TL...

Cumhurbaşkanı Erdoğan faiz indirimini yeterli bulmadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe`de gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan "Merkez Bankası dün yine bir indirimde bulundu, teşekkür ediyoruz,...

Kapat