TEB Kredin Ayağına Gelsin – Tek Tıkla Anında Kredi

TEB Bankasında CEPTETEB hesabı olanlar, ihtiyaç anında yerinden bile kalkmadan tek tıklamayla kredi kullanabiliyorlar. Üstelik ne kredi başvurusu sürecinde, ne de başauru onayından sonra şubeye gitmenize gerek kalmadan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi istediğiniz anda hesabınıza yatıyor. Kredi başvurusu ile kredi kullanımının her ikisi de internetten kolayca yapıldığı için banka şubesine gitmeniz gerekmiyor. TEB bu hizmetiyle “yerinden kalkmana bile gerek kalmadan kredi” sözünün hakkını tam anlamıyla veriyor. Üstelik kredi tahsis ücreti de alınmıyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’nin avantajlı faiz oranlarını hemen görmek için CEPTETEB internet sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Siteye girince kredi hesaplamaları yapılabiliyor. Ayrıca aldığınız farklı bir kredi teklifi varsa, TEB’in teklifiyle karşılaştırma yapabilirsiniz. Yaptığınız hesaplama sonucunda farklı bir ödeme planınız varsa bunu da e-posta olarak TEB’e gönderebilirsiniz. Kısacası kullanacağınız kredinin maliyetini kolayca hesapladıktan sonra uygun faiz oranlarıyla ödeme planını belirleyip CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvuru yapabilirsiniz. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne en az 1.000 TL, en fazla 15.000 TL olacak şekilde başvuru yapmanın mümkün olduğunu da belirtelim.

Şimdi de 5.000 TL tutarında CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’nin faiz, taksit ve maliyet tablosuna göz atalım. 12 ay, 24 ay veya 36 ay vadeyle kullanılan bu kredinin aylık faiz oranı % 1.25 seviyesinde bulunuyor. Bu faiz oranı üç farklı vadenin üçü için de geçerli… Aylık geri ödeme taksitlerinin ne kadar olacağını CEPTETEB müşterisi kendisi belirliyor.

Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilseniz, TEB internet sitesinden hemen CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra CEPTETEB Destek Merkezi sizi arayacak ve ziyaret için uygun olduğunuz gün ve yeri öğreniyor. CEPTETEB Müşteri Danışmanı, sizin seçtiğiniz günde sizin istediğiniz yere geliyor ve kredi işlemleri tamamlanıyor. Bir kere daha belirtelim, banka şubesine gitmenize gerek kalmıyor.

Halen TEB veya CEPTETEB müşterisi olanların işi daha da kolay… Ziyarete gerek kalmadan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne İnternet Şubesi’nden hemen başvuru yapabiliyorlar. Kredi başvurusu onaylandığında şubeye gitmeye gerek kalmadan istenildiği anda kredi kullanılıyor. Bunun için CEPTETEB İnternet / Mobil Şube’ye giriş yapmak ve kredilerden CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni seçmek yeterli.
Üstelik şube kullanılmadığı için daha avantajlı faizlerden yararlanmak da mümkün… Kredi taksitleri de CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM’lerinden ödenebiliyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “TEB Kredin Ayağına Gelsin – Tek Tıkla Anında Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Denizbank 1 TL’den Başlayan Taksitlerle Bayram Kredisi 2017

Ramazan Bayramına özel indirimli kredi Denizbank'ta başladı. Ramazan ayıyla birlikte start alan ve 30 Haziran 2017 akşamına kadar devam edecek...

Denizbank Yeni Yıl Yılbaşı Kredisi 2017

2017 yılına sayılı günler kala Denizbank'ta kredi fırsatları devam ediyor. Denizbank Cebimde Kredi ile 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi...

Kapat