TEB Maaş Müşterisinin İhtiyaç Kredisi Tek Tıkla Hesabına Geçiyor

TEB’in maaş müşterileri için başlattığı Maaş Hizmet Programı sayesinde ihtiyaç kredisini en uygun faizle ve tek tıkla kullanmak mümkün… Maaşı TEB’e yatan herkes, birbirinden avantajlı ürünlerin yanı sıra ihtiyaç kredisi kullanırken pek çok kolaylıktan yararlanıyor. Üstelik % 1.30 gibi son dönemlerde pek rastlanmayan çok düşük faiz oranıyla…

Önce TEB Maaş Müşterisi kavramının kapsamını açıklayalım. TEB Maaş Sistemi üzerinden maaş ödemesi yapılan müşteriler TEB Maaş Müşterisi kabul ediliyor ve TEB Maaş Hizmet Programı üyesi oluyorlar. İlk maaşlarının TEB’e yatmasıyla birlikte TEB Maaş Hizmet Programı’nın Avantajlı Dünyası’ndan yararlanmaya başlıyorlar.

TEB Maaş Müşterilerinin avantajlı kolay ve avantajlı ihtiyaç kredisi kullanması halinde 12 ay, 24 ay ve 36 ay vade için aylık % 1.30 faiz oranı uygulanıyor ve kredi tahsis ücreti de alınmıyor. 36 ay vade için başvuru yapanlar, kredinin geri ödemesini ayda 182 TL taksitlerle yapabiliyorlar. Krediyi 12 ay vade için kullananların ayda 400 TL taksit ödemesi, 24 ay vade için kullananların ise ayda 250 TL taksit ödemesi yapması yeterli oluyor.

Şimdi de TEB Maaş Hizmet Programı’nın Avantajlı Dünyası:’nı çeşitli özellikleriyle yakından tanıyalım.

Avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisindesinden yararlanmak mümkün…

Her ay size özel cazip kampanya teklifleri sunuluyor.

“Maaş Müşteri Hattının 0 850 222 00 91” numarasını arayarak
Size özel telefon bankacılığı hizmetinin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Her TEB şubesinde müşteriye sMüşteri İlişkileri Yöneticisi.bulunuyor.

Maaş hesaplarında hesap işletim ücretinden muafiyeti var. Bir başka deyişle hesap işlem ücreti alınmıyor.

Gelir belgesiz ve sadece maaş müşterilerimize özel indirimli faiz oranları ile ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kullanabilme imkanı var.

Maaş müşterisine özel, ilk yıl ücretsiz TEB Bonus Card, TEB Total Card ya da TEB She Card alınabiliyor.

Fatura ödemeleri için TEB Bonus Card veya maaş hesabından otomatik talimat verme rahatlığını sayabiliriz. Üstelik kredi kartınızdan yapılacak otomatik fatura ödemelerinizde, alışverişlerinizde olduğu gibi bonus kazanma imkanı söz konusu…

Maaş hesabını, otomatik Türk Ekonomi Bankası A.Ş. B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu alan Pratik Hesap’a dönüştürme imkanı da var.

Maaş hesabı açıldığı andan itibaren TEB İnternet Şubesi ile internet bankacılığı, CEPTETEB Mobil Bankacılık ile mobil bankacılık, 0 850 222 00 91 TEB Maaş Müşteri Hattı ile telefon bankacılığını kullanma imkanı başlıyor.

TEB Banka Kartı elinize geçtiği andan itibaren tüm Türkiye’de yaygın halde bulunan 1000’den fazla TEB Express’lerden bankacılık işlemleri gerçekleştiriyor.

Yatırımlarınızı size özel fiyatlama ile vadeli Türk Lirası ve döviz mevduatta fonlama, tahvil/bono, hisse senedi, yatırım fonu gibi yatırım araçları ile değerlendirme imkanı sunuluyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “TEB Maaş Müşterisinin İhtiyaç Kredisi Tek Tıkla Hesabına Geçiyor”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kredi kartı limiti nasıl artırılır?

Kredi kartı kullanıcılarının en çok merak ettiği ve cevabını aradığı soruların başında "Kredi kartı limitimi nasıl artırabilirim?" sorusu gelir. Bunun...

Yapı Kredi’den Günde 10 TL’ye 9.000 TL Bayrama Özel Kredi

Ramazan Bayramı için özel kredi veren bankalar arasına Yapı Kredi Bankası da katıldı. Uzun bayram tatilinde masraflar için nakit paraya...

Kapat