TEB Masrafsız Yeni Yıl Kredisi 2016 Kampanyası

TEB Yeni Yıla Özel Masrafsız Kredi kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Yılbaşı üzeri masrafsız ve düşük faizli bir ihtiyaç kredisi arayanlar için TEB’de uygun bir çözüm var. TEB 2016 Masrafsız Yeni Yıl Kredisi % 1.30 faiz oranı ile sunuluyor. Sigorta bedeliyle birlikte aylık efektif kredi maliyet oranı % 1.56 olarak gerçekleşiyor. Kredi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Kampanya kampanyası 20.000 TL’ye kadar kredi kullanma olanağı tanıyor.

TEB masrafsız yılbaşı kredisi kullananlar için bir başka kolaylık daha var: 3 ay erteleme fırsatı. Dileyenler bu fırsatı değerlendirerek 3 ay erteleme seçeneği tercih edebiliyor ve geri ödemelerine 3 ay sonra başlıyorlar.

Yeni yıla masrafsız, düşük faizli bir krediyle başlangıç yapmak isteyenlerin en yakın TEB Şubesi’ne uğramaları yeterli.

Kampanya kapsamında 36 ay vadeli olarak 20.000 TL kredi kullananlar aylık 730 TL taksit ödüyorlar. TEB Yeni Yıl Kredisi kampanyası Aralık ayı boyunca devam ediyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “TEB Masrafsız Yeni Yıl Kredisi 2016 Kampanyası”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekli ve memurların ocak ayı zamlı maaşları belli oldu

Emeklilerin ve memurların 2017 ocak ayındaki yeni zamlı maaşları şimdiden şekillendi, asgari ücretliler ise Asgari Ücret Tespit Komisyonu’ndan çıkacak karara...

6 milyon kişinin GSS prim borçları siliniyor

Hükümetten milyonlarca vatandaşa yeni bir müjde geldi. Gelir testi yaptırmadığı için borcu biriken 6 milyon kişiye önemli imkan geldi. Bu...

Kapat