Trafik Sigortası En Düşük Fiyat Teklifi Nasıl Nereden Alınır

Zorunlu trafik sigortası primlerindeki artışlar araç sahiplerinin kabusu olmuştu. Yüksek ödemelerin önüne geçmek için yepyeni bir sistem geliyor. Artık internet üzerinden aracınız için verilen sigorta fiyat tekliflerini görebileceksiniz. Sigorta şirketlerinden en düşük teklifi vereni tercih edebileceksiniz.

Düşük fiyat teklifi nereden görülebilecek? Zorunlu trafik sigortası için Sigorta Bilgi Gözetim Merkezi’nin sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacak. Bu sitede TC kimlik numaranızı ve araç plakanızı yazacaksınız. Aracınıza özel tüm sigorta tekliflerini ve teklifi veren şirketleri aynı ekranda görebileceksiniz. Böylece zorunlu trafik sigortası için tüm fiyat tekliflerinden haberdar olacak ve en düşük teklifi seçebileceksiniz.

Hangi sigorta şirketlerinin fiyat teklifleri gözükecek? Türkiye’deki bütün sigorta şirketlerinin fiyat teklifleri site üzerinden görülebilecek. Uygulamanın bu ay sonunda devreye girmesi bekleniyor. Böylece vatandaş ağır sigorta yükünden bir nebze de olsa kurtulmuş olacak.

Tags : , ,

0 thoughts on “Trafik Sigortası En Düşük Fiyat Teklifi Nasıl Nereden Alınır”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Borç sarmalından kurtulmak için en iyi çözüm ihtiyaç kredisi

Kredi kartları düzenli ödeme yapıldığında, kolaylık sağlayan bir alışveriş aracı iken, ödeme aksatılması halinde yuva yıkan bir faktöre dönüşebiliyor. Türkiye’de...

Akbank Yeni Yıl Kredisi 2016 362 TL Taksitle 10000 TL

Akbank 2016 Yeni Yıl Kredisi kampanyası devam ediyor. Son başvuru tarihinin 31 Aralık 2015 olduğu Akbank Yeni Yıl Kredisi 3...

Kapat