Vakıfbank 1.13 Faizli Öğretmenler Günü Kredisi 2016

Vakıfbank 1.13 Faizli Öğretmenler Günü Kredisi 2016

Vakıfbank her yıl olduğu gibi 2016 yılında da uygun faizli Öğretmenler Günü Kredisi kampanyasıyla çalışan ve emekli öğretmenlerimize saygısını gösteriyor. Vakıfbank’ın öğretmenler için hazırladığı yeni kredi kampanyasında 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık % 1.13 uygun faiz avantajı özellikle dikkat çekiyor.

Kampanyanın özelliklerinden birisi de, geri ödemesinin aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli ve değişken faizli olarak yapılabilmesi… Öğretmenlerimiz kredi kampanyasına başvuru yaparken bu üç seçenekten bütçesine en uygun olanını seçebiliyor. Aylık eşit taksitli seçenekte 48 ay boyunca faiz oranı sabit kalırken 3 ay ödemesiz seçenekte ilk taksit 3 ay sonraya erteleniyor. Değişken taksitli seçeneği tercih edenlere ise artan vdemeli veya azalan ödemeli seçenekler sunuluyor.

Öğretmenlerin 70.000 TL’ye kadar istediği tutarda kredi çesebildiği kampanya aylık % 1.13 faiz oranı uygulanıyor. Bu faiz oranıyla 48 ay vadeli 70.000 TL kredi kullanan öğretmenler, ayda 1.993 TL taksitlerle geri ödeme yapabiliyor. Çekilen kredinin binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alındığını, 70.000 TL kredi kullanılırsa bir defaya mahsus 360 TL alındığını belirtelim.

Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi için şu anda çalışmakta olan ve emekli tüm öğretmenler ile Milli Eğitim Bakanlığı ve Teşkilatlarında çalışan tüm kadrolu personel başvuru yapabiliyor.
Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte gerekli durumlarda kefil talep edilebiliyor.

Vakıfbank Öğretmenler Günü 2016 Kredisi kampanyasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi, Türkiye geneline yayılan tüm Vakıfbank şubelerinden, Vakıfbank internet sitesinden ve Vakıfbank Telefon Bankacılığı üzerinden alınabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 1.13 Faizli Öğretmenler Günü Kredisi 2016”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Asıl Bayramı Dolar Yaptı, 3.06’yı Aştı

Amerikan Dolarının Türk Lirası karşısındaki yükselişi bayram günlerinde de sürdü. Türkiye piyasaları bayram tatiline girerken yurt dışında açık olduğu için...

En uygun Ramazan Bayramı Kredisi hangi bankada?

Ramazan ayının daha başlarındayız ama bankaların Ramazan Bayramı Kredisi yarışı şimdiden başladı. Bayram tatilinin 8 güne çıkarılmasıyla insanların daha çok...

Kapat