Vakıfbank 1.13 Faizli Öğretmenler Günü Kredisi 2016

Vakıfbank 1.13 Faizli Öğretmenler Günü Kredisi 2016

Vakıfbank her yıl olduğu gibi 2016 yılında da uygun faizli Öğretmenler Günü Kredisi kampanyasıyla çalışan ve emekli öğretmenlerimize saygısını gösteriyor. Vakıfbank’ın öğretmenler için hazırladığı yeni kredi kampanyasında 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık % 1.13 uygun faiz avantajı özellikle dikkat çekiyor.

Kampanyanın özelliklerinden birisi de, geri ödemesinin aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli ve değişken faizli olarak yapılabilmesi… Öğretmenlerimiz kredi kampanyasına başvuru yaparken bu üç seçenekten bütçesine en uygun olanını seçebiliyor. Aylık eşit taksitli seçenekte 48 ay boyunca faiz oranı sabit kalırken 3 ay ödemesiz seçenekte ilk taksit 3 ay sonraya erteleniyor. Değişken taksitli seçeneği tercih edenlere ise artan vdemeli veya azalan ödemeli seçenekler sunuluyor.

Öğretmenlerin 70.000 TL’ye kadar istediği tutarda kredi çesebildiği kampanya aylık % 1.13 faiz oranı uygulanıyor. Bu faiz oranıyla 48 ay vadeli 70.000 TL kredi kullanan öğretmenler, ayda 1.993 TL taksitlerle geri ödeme yapabiliyor. Çekilen kredinin binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alındığını, 70.000 TL kredi kullanılırsa bir defaya mahsus 360 TL alındığını belirtelim.

Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi için şu anda çalışmakta olan ve emekli tüm öğretmenler ile Milli Eğitim Bakanlığı ve Teşkilatlarında çalışan tüm kadrolu personel başvuru yapabiliyor.
Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte gerekli durumlarda kefil talep edilebiliyor.

Vakıfbank Öğretmenler Günü 2016 Kredisi kampanyasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi, Türkiye geneline yayılan tüm Vakıfbank şubelerinden, Vakıfbank internet sitesinden ve Vakıfbank Telefon Bankacılığı üzerinden alınabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 1.13 Faizli Öğretmenler Günü Kredisi 2016”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
26 Yaştan küçük gençlerin sigorta primini devlet ödeyecek

Son dönemlerde ciddi bir problem haline gelen genç işsizliği azaltmak isteyen hükümet, iş dünyası ile birlikte yeni bir çalışma başlattı....

Dolarda yine hareket başladı, 3 liraya gider mi?

Amerikan dolarında yaklaşık 10 gündür gözlenen gerileme eğilimi, 9 Haziran Perşembe gününden itibaren yön değiştirdi. ABD'de açıklanan son verilerle tekrar...

Kapat