Vakıfbank 2016 Bahar Kredisi Kampanyası Başvurusu 5724’e

Vakfbank 2016 yılı için de cazip fırsatlar sunan Bahar Kredisi kampanyası düzenledi. 2016 Bahar Kredisi 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme koşullarıyla sunuluyor. Vakıfbank Bahar Kredisi’ne tüm kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler başvuru yapabiliyorlar. Kampanya başvurusu VakıfBank Şubeleri’nden yapılabildiği gibi cep telefonundan 5724’e kısa mesaj atarak da yapılabiliyor.

SMS ile nasıl kredi başvurusu yapılır? Vakıbank SMS numarası nedir? VakıfBank Bahar Kredisi’ne SMS yoluyla başvuru yapmak isteyenler aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermek yeterli oluyor.

Vakıfbank Bahar Kredisi faiz oranları ve kredi tahsis ücreti ne kadar? Kredi tahsis ücreti ödemeden kredi alınabilir mi? Kampanya kapsamında uygulanan aylık faiz oranı 1.27 ile 1.33 arasında değişiyor. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler % 1.33 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar. Kredi tahsis ücretiyle Bahar Kredisi kullananlar ise % 1.27 faiz oranından yararlanıyorlar. Kredi tahsis ücreti toplam kredi tutarının % 0.5’i olarak uygulanıyor. Örneğin 50.000 TL kredi için 250 TL kredi tahsis ücreti ödeniyor. 5.000 TL için 25 TL, 10.000 TL 50 TL kredi tahsis ücreti alınıyor.

Bahar Kredisi için kaç ay vade uygulanıyor?
Vakıfbank Bahar Kredisi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor.

Tags : , , ,

One thought on “Vakıfbank 2016 Bahar Kredisi Kampanyası Başvurusu 5724’e”

  1. 5.000 TL KREDİ ALMAK İSTİYORUM ALABİLİRMİYİM BU KAMPANYADAN YARARLANMAK İSTİYORUM

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti’nin Facebook’a özel faiz oranlarını biliyor muydunuz?

Garanti Bankası'nın Facebook üzerinde de bir sayfası olduğunu bilmeyen yoktur. Garanti'nin Faceboook'taki sayfasını ziyaret eden herkes o sayfaya sadece bir...

Odeabank ‘ta Günde 8 TL Taksitlerle Gelir Belgesiz Nakit Hazır

Odeabank'ta her bütçeye uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Yeni yıla adım adım yaklaştığımız bugünlerde kredi kampanyalarına ara...

Kapat