Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi Kampanyası

Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi Kampanyası

Halden Anlayan Banka Vakıfbank’ın her yıl geleneksel hale getirdiği Yaz Kredisi kampanyası 2016 yazında da devam ediyor. Önceki yıllarda müşterilerine cazip faiz oranları ve uygun vadelerle Yaz Kredisi sunan Vakıfbank’ın 2016 kampanyası, yine aylık % 1.29’lara kadar inen cazip faiz oranlarıyla dikkat çekiyor ve başarısız darbe girişimi sonrası birçok bankanın hareketsiz kaldığı ortamda insanlara umut oluyor.

Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi kampanyasına katılanlar, tüm ihtiyaçları için 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleriyle ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 2016 yaz aylarına özgü olarak “artan taksit ödemesi” seçeneğini de sunan Vakıfbank Yaz Kredisi kampanyasından tüm kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler yararlanabiliyor.

Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi kampanyası kapsamında 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 36 ay vade seçeneğiyle kullananlar için faiz oranı aylık % 1.29 seviyesinde bulunuyor. 250 TL kredi tahsis ücreti alınan kampanyada masraf ödemek istemeyenler için de aylık % 1.36 faiz seçeneği bulunuyor. 50.000 TL tutarında yaz kredisinin 36 ay eşit taksit ödemeli seçeneğe göre kullanılması halinde aylık taksit miktarı 1.822 TL oluyor. Bu taksit miktarı 50.000 TL kredi kullanımında olurken daha az tutarlarda kredilerde aylık taksit miktarı da çekilen krediye paralel olarak düşüyor.

Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi kampanyasına şubelerin yanı sıra cep telefonu ile de başvuru yapılabiliyor. Cep telefonu ile başvuru yapmak isteyenlerin aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms göndermesi yeterli oluyor. Ayrıca Vakıfbank internet sitesinde de Yaz Kredisi başvuruları için özel hazırlanmış bir başvuru formu bulunuyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İnternetten Güvenli Alışverişin Sırları

İnternet ortamında alışveriş yapmak hem kolay, hem de zevkli... Üstelik son derece de pratik... Beğendiğiniz bir ürünü satın alıyorsunuz, ertesi...

SSK Bağ-Kur Emeklisi 2017 Ocak Yeni Yıl Zammı Ne Olacak?

Yeni yıl yaklaşırken emekliler maaşlarına yapılacak yeni yıl zammını merak ediyorlar. Tüm emeklilerin maaşlarında yılbaşı itibarıyla zam var, şimdi bu...

Kapat