Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi Kampanyası

Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi Kampanyası

Halden Anlayan Banka Vakıfbank’ın her yıl geleneksel hale getirdiği Yaz Kredisi kampanyası 2016 yazında da devam ediyor. Önceki yıllarda müşterilerine cazip faiz oranları ve uygun vadelerle Yaz Kredisi sunan Vakıfbank’ın 2016 kampanyası, yine aylık % 1.29’lara kadar inen cazip faiz oranlarıyla dikkat çekiyor ve başarısız darbe girişimi sonrası birçok bankanın hareketsiz kaldığı ortamda insanlara umut oluyor.

Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi kampanyasına katılanlar, tüm ihtiyaçları için 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleriyle ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 2016 yaz aylarına özgü olarak “artan taksit ödemesi” seçeneğini de sunan Vakıfbank Yaz Kredisi kampanyasından tüm kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler yararlanabiliyor.

Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi kampanyası kapsamında 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 36 ay vade seçeneğiyle kullananlar için faiz oranı aylık % 1.29 seviyesinde bulunuyor. 250 TL kredi tahsis ücreti alınan kampanyada masraf ödemek istemeyenler için de aylık % 1.36 faiz seçeneği bulunuyor. 50.000 TL tutarında yaz kredisinin 36 ay eşit taksit ödemeli seçeneğe göre kullanılması halinde aylık taksit miktarı 1.822 TL oluyor. Bu taksit miktarı 50.000 TL kredi kullanımında olurken daha az tutarlarda kredilerde aylık taksit miktarı da çekilen krediye paralel olarak düşüyor.

Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi kampanyasına şubelerin yanı sıra cep telefonu ile de başvuru yapılabiliyor. Cep telefonu ile başvuru yapmak isteyenlerin aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms göndermesi yeterli oluyor. Ayrıca Vakıfbank internet sitesinde de Yaz Kredisi başvuruları için özel hazırlanmış bir başvuru formu bulunuyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 2016 Yaz Kredisi Kampanyası”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Asgari Ücretliye Çifte Emeklilik Fırsatı

BES sisteminin asgari ücretlilere ek yük getirmeyeceği açıklandı. 100 TL tutarındaki primi devlet ödeyecek, bu arada ikinci emeklilik sağlanacak. Hükümet,...

E-Devlet şifresiyle kredi notu ücretsiz öğrenilir mi?

Kredi notunu tanımlarken ihtiyaç kredisi, kredi kartı gibi kredi ürünleri için başvuru yapıldığında bankalar yetkililerince referans kabul edilen bir derecelendirme...

Kapat