Vakıfbank 2016 Yeni Yıl Kredisi Eşit ve Artan Taksitli

VakıfBank 2016 Yeni Yıl Kredisi kampanyası başladı. Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi’nde geri ödemeler eşit ya da artan taksitli olarak yapılabiliyor. İstediğin Vakit Anında Nakit Kredisi kampanyalarının bir yenisi olan kampanyaya başvurular cep telefonundan da yapılabiliyor. Cepten Yeni Yıl Kredisi başvurusu yapmak için YENIYIL, TC Kimlik No.nuzu aralarında boşluk bırakarak yazıp 5724’e SMS olarak gönderebilirsiniz.

Vakıfbank’ın 2015 Aralık ayı boyunca devam eden 2016 Yeni Yıl Kredisi tüm ihtiyaçlar için 36 aya varan vadelerle kullanılabiliyor. Uygun faiz oranları ve uygun geri ödeme koşulları kampanyayı cazip hale getiriyor. Artık geleneksel hale gelen Vakıfbank kredilerinden bir yenisi olan 2016 Yeni Yıl Kredisi kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için düşünülmüş.

VakıfBank Yeni Yıl Kredisi taksitleri aylık eşit taksitli veya artan taksitli olarak geri ödenebiliyor. Kredi tahsis ücreti ödemeden sunulan kredi seçenekleri de mevcut. 50 Bin Liraya kadar limiti olan kampanyada aylık faiz oranı kredi tahsis ücretli olarak % 1.35, kredi tahsis ücreti olmadan % 1.43 olarak uygulanıyor. Kredi için başvuru Vakıfbank şubelerinden de yapılabiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 2016 Yeni Yıl Kredisi Eşit ve Artan Taksitli”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
İstanbul’da en çok prim yapan 10 ilçe

Türkiye'nin önde gelen emlak sitesi Hürriyet Emlak, İstanbul'da konut satın almayı düşünenler için son bir yıllık sürede en çok prim...

Bankada borcunuzu yapılandırırken çifte faize dikkat

Hükümetin kredi kartı borç yapılandırması kararı, bankalara ihtiyaç kredisi veya kredi kartı borcu olan milyonlarca vatandaşa nefes aldıracak. Birikmiş borçların...

Kapat