Vakıfbank 36 Ay Vadeli Bayram Kredisi KREDI TC Kimlik No Aylık Geliri 5724’e

Vakıfbank geleneksel Bayram Kredisi Ramazan 2016 kampanyası başladı. Kredi 36 ay vadeli olarak kullandırılıyor. 50.000 TL’ye kadar kredi almak mümkün. 2016 Bayram Kredisi kampanyasından kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler yararlanabiliyor.

2016 Ramazan Bayramı Kredisi için Vakıfbank’ı bekleyenler bu yıl da karlı çıkacak. Vakıfbank Bayram Kredisi kampanyasında faiz oranı 1.25’den başlıyor. Kredi 1.25 faizli ya da kredi tahsis ücreti alınmadan % 1.32 faizli olarak veriliyor. Kredi tahsis ücreti alınacak kredi tutarının % 0.5’i olarak hesaplanıyor. Kredinin yıllık efektif maliyeti % 20’ler civarında gerçekleşiyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms olarak göndermeniz yeterli.

Vakıfbank Bayram Kredisi kefilsiz olarak kullandırılıyor. Bu yıl da bayram masraflarını dert etmek istemeyenler için Vakıfbank Bayram Kredisi güzel bir nakit imkanı sunuyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 36 Ay Vadeli Bayram Kredisi KREDI TC Kimlik No Aylık Geliri 5724’e”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Doların sürekli yükselişi vatandaşın borcunu artırıyor

Önce Moody's'in not indirimi, ardından ABD seçimlerinde Trump'un kazanması, doların yükselişini tetiklerken Türk Lirası üzerinde olumsuz etkiler yaptı. Türk Lirasında...

Bugün Bankalar Öğleden Sonra Açık mı?

Bugün (28 Ekim 2016 Cuma) saat 13:00'ten itibaren Cumhuriyet Bayramı resmen başlıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları yarın akşama kadar...

Kapat