Vakıfbank 36 Ay Vadeli Bayram Kredisi KREDI TC Kimlik No Aylık Geliri 5724’e

Vakıfbank geleneksel Bayram Kredisi Ramazan 2016 kampanyası başladı. Kredi 36 ay vadeli olarak kullandırılıyor. 50.000 TL’ye kadar kredi almak mümkün. 2016 Bayram Kredisi kampanyasından kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler yararlanabiliyor.

2016 Ramazan Bayramı Kredisi için Vakıfbank’ı bekleyenler bu yıl da karlı çıkacak. Vakıfbank Bayram Kredisi kampanyasında faiz oranı 1.25’den başlıyor. Kredi 1.25 faizli ya da kredi tahsis ücreti alınmadan % 1.32 faizli olarak veriliyor. Kredi tahsis ücreti alınacak kredi tutarının % 0.5’i olarak hesaplanıyor. Kredinin yıllık efektif maliyeti % 20’ler civarında gerçekleşiyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms olarak göndermeniz yeterli.

Vakıfbank Bayram Kredisi kefilsiz olarak kullandırılıyor. Bu yıl da bayram masraflarını dert etmek istemeyenler için Vakıfbank Bayram Kredisi güzel bir nakit imkanı sunuyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 36 Ay Vadeli Bayram Kredisi KREDI TC Kimlik No Aylık Geliri 5724’e”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Yapı Kredi’den Yüzde 20 Devlet Katkılı Konut Hesabı

Hükümetin 26 Ağustos 2016 tarihi itibariyle başlattığı Devlet Katkılı konut Hesabı sistemi ülkemizdeki tüm bankalarda devam ediyor. Yeterli birikimi olmayan...

Emekli Promosyon Ödemesi Martta 300 TL ile 450 TL

Emeklilere promosyon verilmesi konusunda ayrıntılar belli ve tarih netleşti. Son yapılan açıklamaya göre emeklilere promosyon ödemeleri mart ayında yapılacak. Şimdilik...

Kapat