Vakıfbank 36 Ay Vadeli Okula Hazırlık Kredisi

Vakıfbank’ın Kurban Bayramı öncesi başlattığı Bayram Kredisi büyük ilgiyle karşılandı. Bayram Kredisi müşterilerden gördüğü büyük ilgi üzerine bayram sonrası Okula Hazırlık Kredisi adıyla Okul ve Eğitim Kredisine dönüşüyor. Kredinin cazip faiz oranları ve vadelerinde herhangi bir değişiklik olmazken 28 Eylül’de açılacak okullar öncesi yine büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu kampanyadan sadece öğrenci çocuğu olanlar değil, isteyen herkesin Sonbahar Kredisi adı altında faydalanabildiğini belirtelim.

Şimdi Vakıfbank kredi kampanyasının faiz oranlarını ve vade seçeneklerini şöyle bir gözden geçirelim. Kampanya kapsamında 3 ay ile 36 ay arası vadede kredi kullanmak isteyenler için iki farklı seçenek bulunuyor. 50.000 TL tutarına kadar krediyi dosya masrafı (kredi tahsis ücreti) ödemeden kullanmak isteyenlere aylık % 1.37 faiz oranı teklif ediliyor. Dosya masrafını kabul edenler ise aylık % 1.27 düşük faiz oranından yararlanırken kullandıkları kredinin binde 5’i oranında dosya masrafı ödüyorlar.

Vakıfbank Okula Hazırlık Kredisi kullanmak için en yakın şubeye uğrayabileceğiniz gibi cep telefonunuzdan 5724’e bir adet SMS göndererek de başvuru yapabilirsiniz. SMS gönderirken BAYRAM yazdıktan sonra boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazmak yeterli oluyor. Ayrıca Vakıfbank kredisine internet sitesi üzerinden de başvuru yapmak mümkün oluyor.

Bu konuda bir örnek verecek olursak, kampanya kapsamında 50.000 TL kredi kullanılması halinde 36 ay vade için aylık 1.815 TL taksit ödemek yeterli oluyor. Kredi tahsis ücretli seçeneği isteyenler ise aylık % 1.27 faiz üzerinden aylık 1.851 TL taksit ödemesi yapıyorlar.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 36 Ay Vadeli Okula Hazırlık Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Bank Kişiye Özel Kredi Nasıl Alınıyor, Kimler Alabilir?

ING Bank özellikle son kampanyalarıyla ihtiyaç kredisi dünyasına yepyeni bir boyut getirdi. "Eski Köye Yeni Adet" adını verdiği kampanyalar serisiyle...

Bugün bankalar açık mı? Cuma günü de tatil mi?

Dört günlük Kurban Bayramı tatilinin ertesi gününe rastlayan 16 Eylül Cuma gününün (bugün) tatil olup olmadığı konusu kafaları karıştırmaya devam...

Kapat