Vakıfbank 48 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi 2016

Vakıfbank’ın 48 ay vade fırsatı da sunan Sonbahar Kredisi kampanyası başladı. “Sonbaharda ihtiyaçlarını karşılamak istediğin an, biri var halinden anlayan” sloganıyla tanıtılan Vakıfbank Sonbahar Kredisi, halden anlayan faiz oranlarının yanı sıra özellikle 48 ay vade avantajıyla da dikkat çekiyor. Vakıfbank Sonbahar Kredisi’ne başvuru yapan herkes, dilediği miktarda sonbahar kredisini daha uzun vade ve daha kolay taksitlerle geri ödeme fırsatını yakalıyor.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi, Tüm ihtiyaçlar için 48 aya varan vadeleri, uygun faiz oranları ve artan taksitli ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler, kısacası toplumun her kesimi için halden anlayan kolaylıklar sunuyor.

10.000 TL ile 50.000 TL arasında istenilen tutarda kredi başvurusu yapılabilen Vakıfbank Sonbahar Kredisi kullananlara aylık % 1.24 ile % 1.34 arasında değişen faiz oranı teklif ediliyor. 48 ay vade üzerinden örnek vererek farklı tutarda kredi dilimleri için maliyet oranlarını inceleyelim.

48 ay vadeli 50.000 TL sonbahar kredisi kullanılması halinde aylık % 1.24 ve % 1.26 faiz oranı geçerli oluyor. Buradaki aylık % 1.24 faiz oranından yararlanmak için yerine getirilmesi gereken çok kolay bir koşul var. Kredi açılış günü ile aynı günde kredinin açıldığı hesaba 1 adet yeni fatura düzenli ödeme talimatı tanımlanması halinde aylık % 1.24 faiz oranı geçerli oluyor. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL…

48 ay vadeli 50.000 TL Vakıfbank Sonbahar Kredisi’nin bir de masrafsız seçeneği var. 250 Tl kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler, aylık & 1.31 faiz oranı seçceneğini tercih edebiliyor. Aynı şekilde 1 adet yeni fatura düzenli ödeme talimatı tanımlanırsa alık faiz oranı % 1.29 seviyesine düşüyor.

Vakıfbank’ın 48 ay vadeli Sonbahar Kredisi’ne cep telefonu aracılığıyla başvuru yapılabiliyor. SMS göndererek kredi başvurusu yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, TC Kimlik Numarası, Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermek yeterli oluyor.

Vakafbank Sonbahar Kredisi, Sonbahar eşit taksitli ve artan taksitli ödeme seçenekleriyle kullandırılıyor. Artan taksit uygulaması müşteri geliri ve kredi notu bilgileri kapsamında banka tarafından değerlendiriliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 48 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi 2016”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Asgari Ücret Yeni Yılda Ne Kadar Olacak?

Asgari ücretin yeni yılda ne kadar olacağı netlik kazanmaya başladı. Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2017 yılının ilk gününden ijtibaren uygulanacak...

Bayram Tadında Krediniz Denizbank’ta – 0.99 Düşük Faizli

Denizbank'ın Kurban Bayramı 2016 Kredi Kampanyası başladı. "Bayram tadında krediniz Deniizbank'ta" sloganıyla start alan bayram kampanyasında özellikle aylık % /.99...

Kapat