Vakıfbank Anında Kredi Maaş Müşterilerine Özel

Vakıfbank maaşını Vakıfbank’tan alan müşterilerine özel bir kredi fırsatı sunuyor: Anında Kredi. Vakıfbank Anında Kredi internet şubesi ya da mobil şubesi aracılığıyla alınabiliyor. İnternet bağlantısı olan bir cep telefonu sahibi olmak ve Vakıfbank’ın maaş müşterisi olmak cazip kredi koşullarından yararlanmak için yeterli.

Vakıfbank Anında Kredi internet bankacılığı üzerinden ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden kullanılabiliyor. Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması olmayanların mobil bankacılık uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri yeterli.

Vakıfbank Anında Kredi almak isteyen özel sektör maaş müşterilerinin maaşlarını en az 6 aydır Vakıflar Bankası aracılığıyla alıyor olmaları gerekiyor. Emekli ve kamu çalışanı maaş müşterileri için böyle bir koşl bulunmuyor.

36 ay vadeli olarak kullanılabilen Vakıfbank Anında Kredi sigortalı ya da sigortasız olarak kullanılabiliyor. Sigorta yaptırarak kredi kullanmak isteyenler aylık % 1.33 faiz oranından yararlanıyor. Hayat sigortası yaptırmak istemeyen Vakıfbank müşterilerine uygulanan Anında Kredi faiz oranı ise % 1.43.

Vakıfbank Anında Kredi başvurusu internet şubesinde Başvurularım, İhtiyaç Kredisi Başvurusu adımlarından yapılabiliyor. Kredi başvurusu gece 2.50 ile 3.30 saatleri arasındaki kısa süre dışında 7 gün 24 saat internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılabiliyor. İnternet ve mobil bankacılık girişi olmayanların hemen internet bankacılığı müşterisi olmaları yeterli oluyor.

Tags : , , ,

2 thoughts on “Vakıfbank Anında Kredi Maaş Müşterilerine Özel”

  1. tesekkurler sagolun olursa cok super olur emekliler ıcın zaten zor emekli maasıyla gecınmek sonsuz sukranlarımı sunar tesekkurlerimi iletirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Konut Kredisi Çekmeden Önce Mutlaka Okuyun

Konut kredilerinde yeni dönem başladı. İhtiyaç kredisi sözleşmelerinin ardından konut kredisi sözleşmelerinde de tüketiciyi koruyan yeni düzenlemeler yürürlüğe giriyor. Bundan...

Esnafa Faizin Yarısı Devletten Kredi Müjdesi

Esnafa, küçük işletmelere, işini büyütmek isteyen girişimcilere dokuz farklı kredi seçeneği sunuluyor. Üst limiti 150 bin TL'ye kadar çıkan kredide...

Kapat