Vakıfbank Anında Kredi Maaş Müşterilerine Özel

Vakıfbank maaşını Vakıfbank’tan alan müşterilerine özel bir kredi fırsatı sunuyor: Anında Kredi. Vakıfbank Anında Kredi internet şubesi ya da mobil şubesi aracılığıyla alınabiliyor. İnternet bağlantısı olan bir cep telefonu sahibi olmak ve Vakıfbank’ın maaş müşterisi olmak cazip kredi koşullarından yararlanmak için yeterli.

Vakıfbank Anında Kredi internet bankacılığı üzerinden ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden kullanılabiliyor. Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması olmayanların mobil bankacılık uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri yeterli.

Vakıfbank Anında Kredi almak isteyen özel sektör maaş müşterilerinin maaşlarını en az 6 aydır Vakıflar Bankası aracılığıyla alıyor olmaları gerekiyor. Emekli ve kamu çalışanı maaş müşterileri için böyle bir koşl bulunmuyor.

36 ay vadeli olarak kullanılabilen Vakıfbank Anında Kredi sigortalı ya da sigortasız olarak kullanılabiliyor. Sigorta yaptırarak kredi kullanmak isteyenler aylık % 1.33 faiz oranından yararlanıyor. Hayat sigortası yaptırmak istemeyen Vakıfbank müşterilerine uygulanan Anında Kredi faiz oranı ise % 1.43.

Vakıfbank Anında Kredi başvurusu internet şubesinde Başvurularım, İhtiyaç Kredisi Başvurusu adımlarından yapılabiliyor. Kredi başvurusu gece 2.50 ile 3.30 saatleri arasındaki kısa süre dışında 7 gün 24 saat internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılabiliyor. İnternet ve mobil bankacılık girişi olmayanların hemen internet bankacılığı müşterisi olmaları yeterli oluyor.

Tags : , , ,

2 thoughts on “Vakıfbank Anında Kredi Maaş Müşterilerine Özel”

  1. tesekkurler sagolun olursa cok super olur emekliler ıcın zaten zor emekli maasıyla gecınmek sonsuz sukranlarımı sunar tesekkurlerimi iletirim

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Dolarda yükseliş trendi fon çıkışlarıyla devam ediyor

Dolarda pazartesi günü başlayan yükseliş trendi haftanın son işlem gününde de sürüyor. Moody’s not kırmasının ardından Türkiye piyasalarından çıkış, kademe...

İş Bankası Günde 5 TL Taksitle Bayram Kredisi 2017

İş Bankası’nın her yıl düzenlediği geleneksel Bayram Kredisi 2017 kampanyası düşük faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle başladı. Bayram...

Kapat