Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2016

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Vakıfbank’ın her bayram öncesi tüm müşterilerine sunduğu Geleneksel Bayram Kredisi bu yıl da tam zamanında başladı. Televizyon kanallarında “Anlatın halinizi, Vakıfbank bulsun çaresini” reklamıyla desteklenen kampanya özellikle “Bayramlık tablet” ve “Bayramlık Bisiklet” gibi esprileriyle dikkat çekiyor. Bu yönleriyle belki de 2016 yılının en çok beğenilen bayram kampanyalarından birisi olmayı hak ediyor. Bir yandan “Ahh ahh nerde o eski bayramlar?” denirken bir yandan da yeni kuşak çocukların ve torunların ihtiyaçları dile getirilmiş oldu.

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyasını incelediğimizde aile büyüklerinin, çocukların ve torunların tüm ihtiyaçlar için avantajlı fırsatlar bulunduğunu görüyoruz. Kampanyada 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları, esnek geri ödeme koşulları bulunuyor. Üstelik kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve emekliler, kısacası toplumun her kesimi yararlanabiliyor.

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyasına başvuru yapanlar için masrafsız ve düşük faizli olmak üzere iki seçenek bulunuyor. Düşük faizli seçeneği tercih edenler aylık % 1.27 faiz oranından yararlanıyor ve 250 TL kredi tahsis ücreti ödüyor. Masrafsız seçeneği uygun bulunlara ise aylık % 1.36 faiz oranı teklif ediliyor. Başvuru sahibi hangisini isterse o seçeneği tercih edebiliyor.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi’ne başvuru yapmak için tüm Vakıfbank şubelerinin yanı sıra cep telefonu üzerinden de SMS gönderilebiliyor. SMS ile kredi saşvurusu yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik Numaranız, Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e bir adet SMS göndermek yeterli oluyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2016”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Yapılandırılan Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Hükümetin vatandaşlara 72 ay borç yapılandırma müjdesi vermesiyle birlikte "kredi ve kredi kartı borç yapılandırma" konusu bir anda gündemin en...

Kredi Kartı Asgari Limiti Ne Oldu? 2016 Değişikliği

Kredi kartı asgari limiti arttı. Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan en son açıklama kapsamında bankaların kredi kartlarına uyguladıkları en az...

Kapat