Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2016

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Vakıfbank’ın her bayram öncesi tüm müşterilerine sunduğu Geleneksel Bayram Kredisi bu yıl da tam zamanında başladı. Televizyon kanallarında “Anlatın halinizi, Vakıfbank bulsun çaresini” reklamıyla desteklenen kampanya özellikle “Bayramlık tablet” ve “Bayramlık Bisiklet” gibi esprileriyle dikkat çekiyor. Bu yönleriyle belki de 2016 yılının en çok beğenilen bayram kampanyalarından birisi olmayı hak ediyor. Bir yandan “Ahh ahh nerde o eski bayramlar?” denirken bir yandan da yeni kuşak çocukların ve torunların ihtiyaçları dile getirilmiş oldu.

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyasını incelediğimizde aile büyüklerinin, çocukların ve torunların tüm ihtiyaçlar için avantajlı fırsatlar bulunduğunu görüyoruz. Kampanyada 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları, esnek geri ödeme koşulları bulunuyor. Üstelik kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve emekliler, kısacası toplumun her kesimi yararlanabiliyor.

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyasına başvuru yapanlar için masrafsız ve düşük faizli olmak üzere iki seçenek bulunuyor. Düşük faizli seçeneği tercih edenler aylık % 1.27 faiz oranından yararlanıyor ve 250 TL kredi tahsis ücreti ödüyor. Masrafsız seçeneği uygun bulunlara ise aylık % 1.36 faiz oranı teklif ediliyor. Başvuru sahibi hangisini isterse o seçeneği tercih edebiliyor.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi’ne başvuru yapmak için tüm Vakıfbank şubelerinin yanı sıra cep telefonu üzerinden de SMS gönderilebiliyor. SMS ile kredi saşvurusu yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik Numaranız, Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e bir adet SMS göndermek yeterli oluyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2016”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bağ-Kur Esnaf ve Tarım Emeklisi 2017 Maaş Zammı

Yıl sonu yaklaşırken emeklilerin 2017 maaş zamlarının ne kadar olacağı merak ediliyor. SGK bünyesinde maaş alan SSK, Bağ-Kur ve Emekli...

Denizbank SMS 3280 Cebimde Kredi Limiti ve Vadesi

Denizbank Cebimde Kredi ile ihtiyaç kredisi fırsatları devam ediyor. Yıllardır alışılan ve klasik kredilerden biri haline gelen Cebimde Kredi 2017'de...

Kapat