Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası

Vakıfbank, bu yılın bayram kredisi kampanyasını erken başlattı. “Masrafları düşünüp bayram ziyaretlerini ertelemeyin diye uygun faiz oranı ve vadelerle geleneksel bayram kredisi” sloganıyla başlayan Vakıfbank kampanyasında gerçekten de her bütçeye uygun faiz oranı ve vade seçenekleri olduğunu görüyoruz.

Vakıfbank’ın 2016 Bayram Kredisi kampanyası, 36 aya varan vade seçenekleri, uygun faiz oranları, esnek geri ödeme koşullarıyla tüm kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için hazırlandı. Bayram kredisinden yararlanmak için en yakın şubeye uğramak yeterli olduğu gibi, cep telefonuyla SMS göndererek de başvuru yapmak mümkün… Cep telefonuyla başvuru yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, TC Kimlik Numaranız, Aylık Gelirinizi yazdıktan sonra 5724’e SMS gönderebilirsiniz.

Vakıfbank’ın 2016 Ramazan Bayramı kampanyasında masraflı ve masrafsız olmak uzere iki seçenek bulunuyor. Kredi tahsis ücreti de denilen masraflı seçeneği tercih edenler için aylık % 1.25 faiz oranı geçerli oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak kullanılan kredi miktarının binde beşinin alındığını belirtelim. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen Vakıfbank müşterileri ise masrafsız seçeneği tercih etmek suretiyle yine kredilerini çekiyorlar. Faiz oranı ise aylık % 1.32 olarak uygulanıyor.

Kampanya kapsamında en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL tutarında Ramazan Bayramı kredisi kullanılabiliyor. Vadeler ise 3 ay ile 36 ay arasında değişkenlik gösteriyor. 36 aylık vade genellikle kamu çalışanları ve emekliler için geçerli ama özel sektör çalışanlarının müşteri temsilcisiyle görüşme yaparak 36 ay vade fırsatından yararlanması bazı durumlarda mümkün olabiliyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yeni kimlik kartları kaç lira? Ne zaman verilecek?

Türkiye genelinde dağıtımına kademeli olarak devam edilen yeni çipli kimlik kartlarının fiyatı belli oldu. TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen maddeler...

Akbank 10000 TL Kredi Aylık Taksit Ne Kadar Olur

Akbank'tan 10.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık ne kadar taksit ödenir? Akbank'tan kredi kullananlar değişik tutar ve vadeler için değişik...

Kapat