Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Ülkenin içinde bulunduğu durumdan kaynaklanan gelişmeler nedeniyle pek hissedilmiyor ama Kurban Bayramı’na çok az zaman kaldı. Kurban Bayramı bu yıl 12 Eylül Pazartesi günü başlayıp 15 Eylül Perşembe gününe kadar devam edecek. Bayramın süresi dört gün ama büyük ihtimalle yine dokuz gün tatil yapılacak. Dokuz günlük tatil boyunca insanların başta kurban kesimi olmak üzere çeşitli harcamalar için nakit paraya ihtiyacı olacak.

Kurban Bayramı’nın başlamasına çok az süre kaklığını fark eden ilk banka Vakıfbank oldu. Bayram günleri boyunca hissedilecek nakit para ihtiyacını dikkate alarak Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyasını bu yıl erken başlattı. Vakıfbank’ın kampanyasına şimdiden başvuranlar, tatil planlarını rahat rahat yapabilir, nakde sıkışmadan bayram sevincini yaşayabilirler.

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi’nde tüm ihtiyaçlar için 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları, esnek geri ödeme koşulları bulunuyor. Kampanyadan başta kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler olmak üzere toplumun her kesimi yararlanabiliyor.

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyasına bvşuru yapanlar için masrafsız ve düşük faizli olmak üzere iki seçenek bulunuyor. Düşük faizli seçeneği tercih edenler aylık % 1.27 faiz oranından yararlanıyor ve 250 TL kredi tahsis ücreti ödüyor. Masrafsız seçeneği uygun bulunlara ise aylık % 1.36 faiz oranı teklif ediliyor. Başvuru sahibi hangisini isterse o seçeneği tercih edebiliyor.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi’ne başvuru yapmak için tüm Vakıfbank şubelerinin yanı sıra cep telefonu üzerinden de SMS gönderilebiliyor. SMS ile kredi saşvurusu yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik Numaranız, Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e bir adet SMS göndermek yeterli oluyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
2017 Milli Piyango Yılbaşı İkramiyesi Ne Kadar? Biletler Kaç Lira?

2017 yılına bir ay kala Milli Piyango biletleri satışa çıktı. Herkes bu yılki ikramiye tutarını ve bilet fiyatlarını merak ediyor?...

Dumankaya açıklaması: Mal varlığımıza el konulmadı

Dumankaya İnşaat, grup şirketlerinin mal varlıklarına el konulmadığını açıkladı. Dumankaya İnşaat, FETÖ / PDY'ye "himmet" adı altında finansal destek sağlandığı...

Kapat