VakıfBank Halden Anlayan Emekli Paketi

Vakıfbank’ın SGK emeklileri için özel olarak hazırladığı “Halden Anlayan Emekli Paketi”, saygıdeğer büyüklerimize ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Bu çok özel paketten yararlanmak için emekli maaşını Vakıfbank’tan alıyor olmak yeterli… Maaşını başka bir bankadan almakta olanların “Halden Anlayan Emekli Paketi”nin keyfini çıkartmak için maaş transferi işlemini yapmaları gerekiyor. Nüfus cüzdanıyla en yakın Vakıfbank şubesine giden tüm SGK emeklileri, bu işlemi kolayca yaptırıyorlar.

Vakıfbank’a maaş transferi işleminin iki kolay yolu daha var. PTT’den alınan E-Devlet şifresiyle internetteki E-Devlet sitesine giriş yaptıktan sonra Banka ve Adres Değişikliği alanından maaşınızı almak istediğiniz Vakıfbank şubesini seçince maaş taşıma işlemi hemen tamamlanmış oluyor. Ayrıca SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvuruda bulunmayı tercih edebilirsiniz.

Şimdi de Vakıfbank Halden Anlayan Emekli Paketi’nin içerisinde neler bulunduğuna kısaca bir göz atalım.

Emeklilere özel olarak düzenlenmiş cazip faizli ve taksitli kredi fırsatları bulunuyor. Bankanın internet sitesinde günlük faiz oranlarına her an ulaşmak mümkün….

Emekli Maaşınızı 3 aylık periyotlarla alanlar, başka bir deyişle kamudan emeklileri, 3 ayda 1 taksit ödemeli ihtiyaç kredisi fırsatından da yararlanıyorlar. Ayrıca cazip faizli Emekli Transfer Kredisi de tüm emeklilere açık…

Vakıfbank kredi kartı ve emekli yakınları için çıkarılan ek kredi kartı için kart aidat ücreti ödenmiyor. Açılan hesaptan Hesap İşletim Ücreti de alınmıyor.

Emekli maaşı, Türkiye’deki tüm Vakıfbank şubelerinden herhangi bir ücret kesintisi olmadan çekilebiliyor.

Emekli büyüğümüzün birikimi varsa bu birikimler için cazip mevduat faiz oranları uygulanıyor.

Emekli büyüklerimizin araçlarıyla otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmeni için HGS etiketleri ücretsiz olarak sunuluyor.

Haftanın 7 gün 24 saati her türlü bankacılık işlemi ile avantajlı kredi kartı ve kredi hizmetleri hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde 444 0 724 Telefon Bankacılığın’dan emeklilere özel ayrıcalıklı hat uygulamasıyla yapılıyor.

Ayrıca 7/24 Asistans Hizmetleri ile Medikal Destek Hizmetlerinden avantajlı şekilde yararlanılıyor. 7/24 Asistans Hizmetleri için ayrıntılı bilgi Vakıfbank internet sitesinden alınabiliyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “VakıfBank Halden Anlayan Emekli Paketi”

  1. Emekli maas kartinda gunluk para cekme limitimiz var..o parayi cekince odeme sekli nasil.oluyor..ve kac gunde odememiz gerekiyor..faiz isliyormu cevap verirseniz seviniriz..bu arada kartimda 1.500 gunluk para cekme limiti yaziyor..

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi 2016

Ülkenin içinde bulunduğu durumdan kaynaklanan gelişmeler nedeniyle pek hissedilmiyor ama Kurban Bayramı'na çok az zaman kaldı. Kurban Bayramı bu yıl...

Banka mı, müteahhit mi? Hangisine borçlanmalı?

15 Temmuz darbe girişimi sonrası inşaat şirketleri kampanya atağına başlayıp 120 ay 0.70 faiz imkanı sununca konut piyasasının bir miktar...

Kapat