Vakıfbank Kış Kredisi Fırsatı Devam Ediyor

Vakıfbank’ın tüm müşterileri için başlattığı Vakıfbank Kış Kredisi fırsatı devam ediyor. 36 aya kadar uzayan vade seçenekleri, uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme koşullarıyla donatılan Vakıfbank Kış Kredisi kampanyası, Türkiye’deki tüm kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emeklilerin kullanımına açık bulunuyor. Üstelik Vakıfbank Kış Kredisi fırsatından şubeye bile gitmeye gerek kalmadan cep telefonu aracılığıyla yararlanmak oldukça kolay… Kampanyaya cep telefonuyla başvuru yapmak isteyenlerin aralarında birer boşluk bıkarak KREDİ, TC Kimlik Numarası, Aylık Gelirini yazıp 3724’e bir adet SMS göndermesi yeterli oluyor.

Vakıfbank Kış Kredisi kampanyasının kredi özelliklerini inceleyince 50.000 TL’ye kadar olan kredi diliminde 36 ay vade için aylık $ 1.33 faiz oranı uygulandığını görüyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak da 250 TL alınıyor. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler için düzenlenen masrafsız seçenekte ise faiz oranı aylık % 1.39 seviyesinde bulunuyor. Bu oranların eşit taksit ödemeli seçenek için geçerli olduğunu hemen belirtelim.

Vakıfbank Kış Kredisi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler bankanın 0 850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilir. Ayrıntılı bilgi ayrıca Vakıfbank internet sitesinde de bulunuyor. Bunların yanısıra tüm Vakıfbank şubelerinden de bilgi alabilirsiniz.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Kış Kredisi Fırsatı Devam Ediyor”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
İGDAŞ Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile 3 ve 5 Taksitli Ödeme

İstanbullu doğalgaz abonelerine müjde İGDAŞ'tan geldi. İGDAŞ aboneleri doğalgaz faturalarını kredi kartıyla taksitle ödeyebilecekler. Bankaların sunduğu taksitler 3 ve 5...

Halkbank Gülen Emekli Kredisi Masrafsız Uygun Faizli

Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi masrafsız ve uygun faizli kredi seçenekleriyle emeklilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bankanın belirli bir süreyle...

Kapat