Vakıfbank Kış Kredisi Fırsatı Devam Ediyor

Vakıfbank’ın tüm müşterileri için başlattığı Vakıfbank Kış Kredisi fırsatı devam ediyor. 36 aya kadar uzayan vade seçenekleri, uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme koşullarıyla donatılan Vakıfbank Kış Kredisi kampanyası, Türkiye’deki tüm kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emeklilerin kullanımına açık bulunuyor. Üstelik Vakıfbank Kış Kredisi fırsatından şubeye bile gitmeye gerek kalmadan cep telefonu aracılığıyla yararlanmak oldukça kolay… Kampanyaya cep telefonuyla başvuru yapmak isteyenlerin aralarında birer boşluk bıkarak KREDİ, TC Kimlik Numarası, Aylık Gelirini yazıp 3724’e bir adet SMS göndermesi yeterli oluyor.

Vakıfbank Kış Kredisi kampanyasının kredi özelliklerini inceleyince 50.000 TL’ye kadar olan kredi diliminde 36 ay vade için aylık $ 1.33 faiz oranı uygulandığını görüyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak da 250 TL alınıyor. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler için düzenlenen masrafsız seçenekte ise faiz oranı aylık % 1.39 seviyesinde bulunuyor. Bu oranların eşit taksit ödemeli seçenek için geçerli olduğunu hemen belirtelim.

Vakıfbank Kış Kredisi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler bankanın 0 850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilir. Ayrıntılı bilgi ayrıca Vakıfbank internet sitesinde de bulunuyor. Bunların yanısıra tüm Vakıfbank şubelerinden de bilgi alabilirsiniz.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Kış Kredisi Fırsatı Devam Ediyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bankaların Bayram Kredisi Nedir? Kolayca Alınıyor mu?

Türkiye'de faaliyet gösteren bankalar, yılın bazı dönemleri için özel ihtiyaç kredisi kampanyası yapıyorlar. Bunun çok çeşitli örnekleri var. Yılbaşı Kredisi,...

İş Bankası Emekli Kredisi Faiz Oranı ve Koşulları

İş Bankası emeklilere özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullandırmaya devam ediyor. Banka 48 ay vadeli olarak değişik tutarlarda kredi imkanı...

Kapat