VakıfBank – KOBİ’lere Hesap Ortada Kredisi

Bankacılık faaliyetinde esnaf ve KOBİ’lere özel önem veren Vakıfbank, KOBİ’lerin yaşadığı sıkıntıları hafifletmek amacıyla “Hesap Ortada” kredi kampanyasını başlattı. Faizsiz (% 0) seçeneği de bulunan kampanyayla çok sayıda avantaj bir arada geliyor.

KOBİ’lerin acil nakit ihtiyaçları için hayata geçirilen Vakıfbank Hesap Ortada kampanyasında 36 aya kadar vade seçeneğiyle 50.000 TL’ye kadar nakit kredi fırsatı sağlanıyor. İsteyen KOBİ’ler, kullandıkları kredinin geri ödeme taksitlerini 3 ay erteliyorlar. Ayrıca Businesscard harcamalarına ekstrede 50 TL indirim de kazanılıyor.

31 Aralık 2015 akşamına kadar devam edecek olan Vakıfbank Hesap Ortada KOBİ kampanyasında kredi geri ödemesi üç farklı seçenekle yapılabiliyor. İsteyenler 3 ay ödemesiz dönemli eşit taksitli ödeme yaparken, isteyenler 3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli seçeneği tercih edebiliyor. Başka bir seçenek de 3 ayda bir taksitle ödeme fırsatı olarak ortaya çıkıyor.

Şimdi de Vakıfbank Hesap Ortada KOBİ nakit kredi kampanyasının koşullarını gözden geçirelim. Bu kampanya kapsamında kredi kullanmak için çapraz bankacılık ürünlerinin alınması gerekiyor. Kampanya kapsamında belirtilen % 0 faiz oranı, bu orana denk gelen kredi tutarları ve vadeler için kullanılabiliyor.

“BusinessCard harcamalarına ekstrede 50 TL indirim kampanyasında, müşterilerin aktif BusinessCard’ı olması ve 31 Ocak 2016 tarihine kadar toplamda 3.000 TL harcama yapması gerekiyor. BusinessCard’tan yapılacak nakit çekim, iade ve puan kullanımı türündeki işlemlerin dikkate alınmayacağını belirtelim. Kampanyadaya katılım ve indirimler otomatik olarak yapılıyor. Kredinin ve / veya BusinessCard’ın iptal edilmesi halinde indirim yapılmayacağına dikkat etmelisiniz.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “VakıfBank – KOBİ’lere Hesap Ortada Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Akbank – Yattığın Yerden Hesabına Yatan Kredi

Akbank'ın "Yattığın Yerden Hesabına Yatan Kredi" reklamlarıyla tanıtımını yaptığı Direkt Kredi kampanyası geniş ilgi görmeye devam ediyor. Kurban Bayramını da...

İş Bankası Uygun Faizli Bahar Kredisi – Son Tarih 4 Nisan

İş Bankası'nın şubat ayında startını verdiği her bütçeye uygun ihtiyaç kredisi kampanyası sona doğru adım adım yaklaşıyor. 4 Nisan 2017...

Kapat