VakıfBank’tan Esnaf ve KOBİ’lere Yaz Kredisi

Vakıfbank, ülkemizdeki tüm esnaf ve KOBİ’leri 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanma avantajı ile destekliyor. Esnaf ve KOBİ’lere üç farklı geri ödeme seçeneği sunulan Vakıfbank kampanyasında kredi taksitleri aylık eşit taksitli, 3 aya kadar ödemesiz dönemli, veya 1 yıl içerisinde 4 taksite kadar ertelemeli ödeme seçenekleri bulunuyor.

Kampanya kapsamında tüm bunlara ek olarak BusinessCard harcamalarında da ekstrede 100 TL indirim kazanma fırsatı da yer alıyor. KOBİ’lere Yaz Kredisi Kampanyasından yararlanan Vakfbank müşterileri, kredi kullandırımı sonrasında BusinessCard’ları ile (ek kartlar da dahil) yapacakları ilk 5.000 TL’lik alışveriş karşılığında 100 TL ekstre indirimi kazanıyor.

31 Ağustos 2016 akşamına kadar devam edecek kampanyayla ilgili detaylı bilgi için en yakın Vakıfbank yubesini ziyaret ederek müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Kredi kullanılabilmesi için; Vakıfbank’ın esnaf ve KOBİ’lere yönelik sunduğu çapraz Bankacılık ürünlerinin alınması gerektiğini hatırlatalım.

BusinessCard harcamalarına ekstrede 100 TL indirim kampanyasında, esnaf ve KOBİ’lerin aktif BusinessCard’ı olması ve 30 Eylül 2016 tarihine kadar toplamda 5.000 TL harcama yapması gerekiyor. Peşin, mail order ve taksitli alışverişler, 5.000 TL harcama kapsamında kabul ediliyor. Ancak BusinessCard’tan yapılan nakit çekim, iade ve puan kullanımı türündeki işlemler harcama olarak dikkate alınmıyor.

Vakıfbank yaz kampanyasına şubelerin yanı sıra SMS ile de katılmak mümkün… Bankada kayıtlı cep telefonlarından KOBI yazıp bir boşluk bırakarak kart numaralarının son 6 hanesini 6635’e bir adet SMS göndermek yeterli oluyor. SMS gönderip kampanyaya katılan esnaf ve KOBİ’lerin kazandığı indirimler, kampanya bittikten sonra kredi kartı ekstresi borçlarına otomatik olarak yansıtılıyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “VakıfBank’tan Esnaf ve KOBİ’lere Yaz Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kredi Kartında Yeni Asgari Limit 5200 TL Oldu

Kredi kartında asgari limit artırıldı. Bundan sonra kredi kartlarında asgari limit 5.200 TL olarak uygulanacak. Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan...

30.000 Lira Faizsiz Bedava Esnaf Kredisi Nasıl Alınıyor?

Hükümetin geçtiğimiz yıl esnafa sözünü verdiği faizsiz kredi desteği yeniden başladı. Böylece "Piyasalar durgun, siftah bile yapamıyorum" diyen esnafın imdadına...

Kapat