Vakıfbank’tan Kamuluya Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın kamu personeli için başlattığı Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Devletin her kademesinde görev yapan kamu personelinin yararlandığı bu kampanyaya ayrıca kamudaki kadrolu işçiler, Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklileri de başvuru yapabiliyor.

En az 1.000 TL, en fazla 70.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabilen kampanyada 3 ay ile 36 ay arasında değişen vadeler yer alıyor. Kullanılan kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahis ücreti alınıyor ve faiz oranı da aylık % 1.21 seviyesinde… Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler için aylık % 1.29 faiz oranı uygulanıyor.

70.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanılması halinde ayda yapılması gereken taksit miktarı 2.510.000 TL oluyor. Daha az miktarlarda kredi kullanılırsa taksitlerin ne kadar olacağı konusunda Vakıfbank internet siitesinden detaylı bilgi alınabilir.

Vakıfbank’ın sunduğu Kamu Personeline Özel İhtiyaç Kredisi kampanyasında kefil istenmiyor. Ancak şubelerin gerekli gördüğü hallerde kefil talep edilebiliyor. Kredi kampanyasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesine uğrayabilir ya da 444 0 724 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank’tan Kamuluya Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
48 Ay Vadeli Kredi Hangi Bankalar Veriyor?

Hükümetin verdiği son müjdeyle ihtiyaç kredisi kullanımında en uzun vade 48 aya çıktı. Şimdiye kadar en fazla 36 ay vade...

Maaş Müşterilerine Avantajlı Kredi Denizbank Web’de Kredi

Denizbank tüm maaş müşterilerine özel avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Kredi 36 aya varan vadelerle kullanılabiliyor. Maaş müşterilerine...

Kapat