Vakıfbank’tan Maaş Müşterilerine 30.000 TL Anında Taksitli Kredi

Halden anlayan bankacılık anlayışıyla çalışmalarına hız veren VakıfBank, farklı beklentilere sahip müşterilerinin ihtiyaçlarına özel bankacılık ürünleri ve çözümleri sunmaya devam ediyor.

Bu kapsamda acil nakit ihtiyacı olan bireysel müşterilerin hızlı bir şekilde taksitli kredi kullanmasına imkan veren VakıfBank, “Anında Kredi”yi müşterilerinin hizmetine sundu. Anında Kredi sistemiyle maaş müşterilerinin 30.000 TL’ye kadar kredi ihtiyaçları, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla kolaylıkla sağlanıyor.

Maaşını VakıfBank’tan alan ve aynı zamanda internet bankacılığı ya da mobil bankacılık müşterisi olanlar, online başvuru yaparak 36 aya kadar vade ve uygun faiz oranlarıyla “Anında Kredi”ye kolayca başvurup kredilerini anında kullanabiliyor. İnternetten yapılan başvurularda kullanılabilecek en yüksek kredi tutarı 30.000 TL oluyor. Daha fazlasına ihtiyaç duyanlar ise VakıfBank şubelerine yönlendiriliyor.

VakıfBank müşterileri, mobil cihazlarının işletim sistemlerine göre Apple Store, Google Play Store veya Windows Phone Store uygulamalarının arama alanına VakıfBank yazıp “VakıfBank Mobil Bankacılık” uygulamasını cihazlarına yükleyebiliyor.

Diledikleri gün ve saatte başvuru yapılabilen krediden yararlanmak isteyenlerin internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Başvurularım” başlığı altındaki “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmaları yeterli oluyor.

*Özel sektörde çalışanların, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık üzerinden kredi kullanabilmeleri için maaş ödemelerinin en az son altı aydır Vakıfbank aracılığı ile yapılması koşulu aranıyor. Kamu çalışanı ve emekliler ise, bu koşula tabi olmadan kredi kullanabiliyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank’tan Maaş Müşterilerine 30.000 TL Anında Taksitli Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Denizbank Esnaf Kobi Kredisi 36 Ay Vadeli 125 Bin TL

Denizbank ilk defa kredi kullanacak müşterilerine özel düşük faizli Esnaf Kredisi fırsatı sunuyor. Denizbank'tan Midi KOBİ işlem tarifesi alanlar aylık...

17 Nisan Pazartesi Bankalar Tatil mi Açık mı Kapalı mı?

Tarihi 16 Nisan referandumunun sonucu heyecanla bekleniyor. Ancak günlük hayat da devam ediyor. Vatandaşın aklında referandum sonucunun yanı sıra 17...

Kapat