Yapı Kredi: Şubeye gitmeden cepten, internetten anında kredi

Yapı Kredi Bankası son dönemde şubesiz bankacılığa verdiği önemi yeni kampanyasıyla bir kez daha kanıtladı. Bugünlerde Yapı Kredi cep şubesini veya internet şubesini ziyaret edenler, ihtiyaç duydukları krediyi şubeye gitmeden kullanıyorlar. Üstelik her müşterinin çektiği kredi hemen o anda hesabına geçiyor.

Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube’den kredi başvurusu 36 ay vadeye kadar yapılabiliyor, onaylı kredi hemen kullanılıyor. İhtiyaç duyulan kredi tutarı hafta sonu dahil her gün sadece bir tıklamayla anında hesaba aktarılıyor.

Yapı Kredi’nin şubesiz bankacılık kampanyasında 1.000 TL ile 10.000 TL arasında kredi kullanılabiliyor. 5.000 TL krediyi 24 ay vade için kullananlar, aylık % 1.43 faiz üzerinden sadece 25 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Bu durumda aylık taksit miktarı 256 TL gibi, günlük 9 TL gibi küçük bir rakama kadar iniyor. 36 ay vade için 10.000 TL kredi kullananların faiz oranı aylık % 1.40 seviyesine düşüyor.

Yapı Kredi Bankası’nda müşterilere 75.000 TL’ye kadar ön onaylı ihtiyaç kredisi limiti sunulabiliyor. Müşterinin onaylı limiti olması halinde limit kadar kredi kullanmak mümkün oluyor. Ayrıca bankanın politikaları çerçevesinde tüm başvuruların aynı gün içerisinde değerlendirilmesine özen gösteriliyor. Değerlendirme sonucu her Yapı Kredi müşterisine SMS ile mutlaka bildiriliyor.

Ayrıca müşteri, yaptığı başvurunun durumunu istediği anda Mobil Şube veya İnternet Şubesinden öğrenebiliyor. Krediler menüsündeki Başvuru İzleme adımını tıklamak yeterli oluyor. Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu kredi kampanyalarından yararlananan tüm müşteriler, istedikleri zaman şubelerden ara ödeme yapabildikleri gibi krediyi tamamen de kapatabiliyorlar.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi: Şubeye gitmeden cepten, internetten anında kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz kredi veren banka arayışı aslında oldukça gerilerde kaldı. Bir zamanlar her banka kredi kullandırırken genellikle iki kefil isteniyordu. Sadece...

31 Aralık Perşembe Bankalar Tatil mi Açık mı Kapalı mı?

Yeni yıl yaklaşırken yine en çok merak edilenlerden biri bankaların 31 Aralık günü açık mı kapalı mı olduğu. Bayramlarda ve...

Kapat