Ziraat Bankası Almanya Taksitli Kredi 25 Bin Euro

Ziraat Bankası’nın Almanya şubelerinde Taksitli Kredi fırsatları devam ediyor. Her türlü ihtiyaç için kullanılabilecek Ziraat Almanya Taksitli Kredi, Almanya’da yaşayan herkes için. İşlem masrafı olmadan sunulan Taksitli İhtiyaç Kredisi’nde 84 aya kadar vade imkanı var. Kredi 25 Bin Euro’ya kadar kullanılabiliyor. Kredi Türkiye’de Bireysel İhtiyaç Kredisi ya da Tüketici Kredisi olarak adlandırılan ve bireysel ihtiyaçlar için verilen kredi.

Almanya’da yaşayan Türk vatandaşı olsun, Alman vatandaşı olsun herkesin başvuru yapabileceği kredi kampanyasında cazip faiz oranları sunuluyor. Faiz oranları kişisel kredibiliteye ve vadeye göre değişmekle birlikte örneğin 48 ay vadede müşterilerin yaklaşık üçte ikisine % 8.45 ve altında efektif faiz uygulanıyor.

Taksitli Kredinin avantajlarından biri de yüksek limiti. Ziraat Bankası Almanya Taksitli Kredi € 25.000’e kadar kullandırılıyor. Kredi 12 ay ile 84 ay arası vadelerle geri ödenebiliyor. İşlem masrafı alınmadan kullandırılan Ziraat Almanya Taksitli Kredi’nin onay süreci son derece hızlı. Başvurunun ardından hızlı bir şekilde kredi kararı veriliyor. Kredi istenilen tüm amaçlar için kullanılabiliyor.

Örnek olarak 25.000 € krediyi 48 ay vadeli olarak kullananlar aylık taksit olarak 611,97 € ödüyorlar. Toplam geri ödenecek tutar 29.374,76 € oluyor. Bu örnekte nominal faiz % 8,14, efektif faiz % 8,45 olarak hesaplanmış.

Ziraat Bankası Almanya şubelerinde hizmet veren müşteri temsilcileri mutlaka size uygun gelecek bir kredi teklifi vermek için sizleri çay veya kahve içmeye bekliyor. Kredi görüşmesi için Ziraat Bankası Almanya web sitesi üzerinden randevu alınabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Ziraat Bankası Almanya Taksitli Kredi 25 Bin Euro”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekliye TOKİ’den 250 Liraya Ev Başvurular Başladı

TOKİ'nin emekliye 250 TL aylık taksitlerle vereceği binlerce ev için başvurular kabul edilmeye başlandı. TOKİ Başkanı Ergün Turan, konuyla ilgili...

Vakıfbank Kamu Personeline Taksitli Sonbahar Kredisi

Vakıfbank'ın sadece kamu personeli için hazırladığı Taksitli Sonbahar Kredisi kampanyası devam ediyor. 48 ay vade seçeneğini de sunan kredi kampanyasından...

Kapat