Ziraat Bankası Almanya Taksitli Kredi Vadesi ve Limiti

Ziraat Bankası Türkiye’de olduğu gibi Almanya’da da cazip kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası’ndan kredi kullanan gurbetçiler 25.000 Euro’ya kadar Taksitli Kredi çekebiliyorlar. Kredinin vadesi ise 84 ay. Kredi başvurusu için Ziraat Bankası Almanya şubelerinden birine uğramak gerekiyor. Kredi cazip ve kişiye özel faiz oranlarıyla sunuluyor.

Bankanın son kredi kampanyasına başvurular devam ediyor. Almanya’da yaşayan herkesin başvuru yapabileceği Taksitli Kredi’de uygulanan faiz oranları kişinin kredi notuna, kişisel durumuna ve kullanılacak kredinin vadesine göre belirleniyor. Ziraat Bankası Almanya tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde vadeler 12 aydan başlıyor, 84 aya kadar çıkıyor.

Ziraat Bankası’nın Almanya’da Berlin, Duisburg, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Münih, Nünberg ve Stutgart’ta şubeleri bulunuyor. Kredi başvurusu yapmak isteyenlerin bu şehirlerdeki şubelerden birine uğramaları ve bir çay ya da kahve içmeleri yeterli oluyor.

Ziraat Bankası’nda 48 ay vadeyi tercih eden müşterilere uygulanan ortalam faiz oranı yüzde 8’ler civarında. Faiz oranı kişisel bazda belirleniyor.

Taksitli Kredi kullananlar herhangi bir işlem masrafı ödemiyorlar. Masrafsız olarak sunulan kredi için bankanın karar ve onay süreci çok çabuk gerçekleşiyor. Ziraat Bankası’nın Almanya’da yaşayanlara sunduğu Taksitli Kredi 84 aya kadar vadelerle ve 25.000 Euro’ya kadar limitlerle kolayla kullanılabiliyor. Ziraat Bankası’nın Taksitli Kredisi uzun vade ve yüksek limitleriyle her türlü nakit ihtiyacını anında karşılayacak nitelikte olduğu için gurbetçiler arasında yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Ziraat Bankası Almanya Taksitli Kredi Vadesi ve Limiti”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
17 Nisan Pazartesi Bankalar Tatil mi Açık mı Kapalı mı?

Tarihi 16 Nisan referandumunun sonucu heyecanla bekleniyor. Ancak günlük hayat da devam ediyor. Vatandaşın aklında referandum sonucunun yanı sıra 17...

Garanti İnternet Şubesi’nde Yeni Yıl Yenilikleri

Hiç kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet veren Garanti İnternet Şubesi'nin tasarımı dünya trendlerine göre yenilendi. Yeni yılın hemen öncesinde...

Kapat