Ziraat Bankası Almanya Taksitli Kredi Vadesi ve Limiti

Ziraat Bankası Türkiye’de olduğu gibi Almanya’da da cazip kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası’ndan kredi kullanan gurbetçiler 25.000 Euro’ya kadar Taksitli Kredi çekebiliyorlar. Kredinin vadesi ise 84 ay. Kredi başvurusu için Ziraat Bankası Almanya şubelerinden birine uğramak gerekiyor. Kredi cazip ve kişiye özel faiz oranlarıyla sunuluyor.

Bankanın son kredi kampanyasına başvurular devam ediyor. Almanya’da yaşayan herkesin başvuru yapabileceği Taksitli Kredi’de uygulanan faiz oranları kişinin kredi notuna, kişisel durumuna ve kullanılacak kredinin vadesine göre belirleniyor. Ziraat Bankası Almanya tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde vadeler 12 aydan başlıyor, 84 aya kadar çıkıyor.

Ziraat Bankası’nın Almanya’da Berlin, Duisburg, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Münih, Nünberg ve Stutgart’ta şubeleri bulunuyor. Kredi başvurusu yapmak isteyenlerin bu şehirlerdeki şubelerden birine uğramaları ve bir çay ya da kahve içmeleri yeterli oluyor.

Ziraat Bankası’nda 48 ay vadeyi tercih eden müşterilere uygulanan ortalam faiz oranı yüzde 8’ler civarında. Faiz oranı kişisel bazda belirleniyor.

Taksitli Kredi kullananlar herhangi bir işlem masrafı ödemiyorlar. Masrafsız olarak sunulan kredi için bankanın karar ve onay süreci çok çabuk gerçekleşiyor. Ziraat Bankası’nın Almanya’da yaşayanlara sunduğu Taksitli Kredi 84 aya kadar vadelerle ve 25.000 Euro’ya kadar limitlerle kolayla kullanılabiliyor. Ziraat Bankası’nın Taksitli Kredisi uzun vade ve yüksek limitleriyle her türlü nakit ihtiyacını anında karşılayacak nitelikte olduğu için gurbetçiler arasında yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Ziraat Bankası Almanya Taksitli Kredi Vadesi ve Limiti”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Halkbank Şahan Gökbakar’lı 2016 Reklam Filmi

Halkbank, yeni dönemi “Halk ister Halkbank yapar” sloganlı reklam filmiyle karşılıyor. Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’ın rol aldığı ve birbirinden farklı...

Yapı Kredi’den günde 10 TL’ye 10.000 TL Bayram Kredisi 2017

Yapı Kredi Bankası'nın Ramazan Bayramı'na özel bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Bayram Kredisi 2017 adıyla da bilinen ihtiyaç kredisi kampanyasında...

Kapat