Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi Kampanyası

Hükümetin aldığı son kararla ihtiyaç kredilerinde en uzun vadenin 36 aydan 48 aya çıkarılmasıyla birilkte bankaların kredi kampanyaları hız kazandı. Ziraat Bankası’nın tüm müşterilerine sunduğu Masrafsız Tüketici Kredisi kampanyası böyle bir ortamda en çok dikkat çeken kampanyalardan birisi olarak öne çıkıyor.

Zidraat Bankası’nın dosya masrafı almadan tüm müşterileri için hazırladığı kampanyanın en cazip yanı, kredi kullanandan kredi tahsis ücreti alınmaması, dolayısıyla paranın kesintisiz alınıyor olması… Üstelik istihbarat ve haberleşme ücreti de (komisyon) tahsil edilmediği için kredi tutarı müşteriye net olarak ödeniyor, böylece ihtiyaçlar tam karşılanabiliyor. Tahsis ve kullandırım sürecinde, ilgili kredi ürünü için geçerli uygulama esas ve usulleri dahilinde işlemde bulunuluyor.

Ziraat Bankası’nın tüm müşterilerinin başvuru yapabildiği kampanyada örnek olarak 10.000 TL tutarında tüketici kredisi 12 ay vadeli kullanılırsa aylık % 1.63 faiz oranı uygulanıyor. Kredinin geri ödemesi ayda 943 TL taksitlerle yapılıyor. 24 ay ve 36 ay vadelerde de faiz oranı % 1.63’te sabit kalırken aylık taksit ödemesi 24 ay vade için 527 TL olurken 36 ay vade için 390 TL’ye kadar düşüyor. Bir başka deyişle günde 13 TL taksit ödemesi yapmak yeterli oluyor.

Şimdi de Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi’ne başvuru yapmak için gerekli olan belgeleri sıralayalım.

— Başvuru Formu,
— Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
— Çalışma durumunuza göre gelir belgesi,
— Serbest Meslek Mensupları için, bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi,
— Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi / gazeteleri fotokopisi.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hükümetin esnafa müjde paketinde hangi krediler var?

Başbakan Binali Yıldırım, EKK toplantısında esnaf ve KOBİ'lere nefes aldırmak için alınan kararları tek tek açıkladı. Başbakanın verdiği müjdeler arasında...

Garanti Dijital Kredi Cepten Şubeye Gitmeden Evraksız

Garanti Bankası şimdi cepten, şubeye gitmeden, evraksız kredi kullanmanın rahatlığını sunuyor: Garanti Bankası Dijital Kredi. Ugi’yle tanıtılan yeni Garanti teknolojisi...

Kapat